IGOR KWIATKOWSKI W LUBLINIE

"Tylko śmiech nas ocali" to premierowy program Igora Kwiatkowskiego, który wystąpi już 17 listopada w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Czytaj więcej

Inflacja najważniejsze informacje 

O zjawisku inflacji mówi się ostatnio bardzo często. Mało osób zdaje sobie jednak sprawę, czym tak naprawdę ona jest. Definicja inflacji pojawia się w czasie edukacji szkolnej. Później jednak bardzo szybko się ją zapomina. Dziś, kiedy dotyczy ona wszystkich, każdy powinien wiedzieć, na czym polega i skąd się bierze. 

Czytaj więcej

Perfekcjonizm, a anankastyczne zaburzenie osobowości. Jak nie przekroczyć granicy?

Już od najmłodszych lat stawiane są przed nami wyzwania, którym trudno sprostać. Nasze otoczenie ma określoną wizję tego, jak powinniśmy się zachowywać, jak wyglądać czy wypowiadać. Jeśli w porę sobie tego nie uświadomimy i nie powiemy "STOP" - wpadniemy w pułapkę. Chcąc zaspokoić oczekiwania - obudzimy w sobie perfekcjonistę.

Czytaj więcej

MODEL FREEMIUM CZYLI JAK ZAROBIĆ, ROZDAJĄC ZA DARMO?

Freemium zdobywa sobie coraz większą popularność, szczególnie w świecie cyfrowym. Atrakcyjność tego modelu tkwi w jego pozornej darmowości. Freemium chętnie wybierają startupy oraz producenci aplikacji mobilnych. Z powodzeniem stosują go także duże marki takie jak Dropbox, Spotify czy Skype. Jednak freemium, jak każdy model biznesowy, ma swoje plusy minusy. Jakie to są wady, a jakie zalety? Czy na modelu da się zarabiać? W jakich firmach już się sprawdził? Sprawdzamy to dla Was.

Czytaj więcej