SPEKTAKL "KTO MA KLUCZ"

Premiera spektaklu “Kto ma klucz.” odbędzie się 29 września 2023 r. o godzinie 19:00 na Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i
Mediów UMCS Chatka Żaka (ul. Idziego Radziszewskiego 16, 20-031 Lublin).

Czytaj więcej

TO WYDARZENIE ODMIENI TWÓJ SPOSÓB PATRZENIA NA ZDROWIE I ŻYCIE ORAZ PODNIESIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI!

Drogie Panie,

konferencja „Kobiety dla Kobiet” to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które odmieni sposób patrzenia na Wasze zdrowie, zwiększy komfort życia i poczucia własnej wartości. To blisko osiem godzin ciekawych i inspirujących wykładów i rozmów ze specjalistami z zakresu medycyny, prawa, seksuologii, psychologii, fizjoterapii i mikrobiologii. Głównym założeniem wydarzenia jest pomoc Kobietom na różnych płaszczyznach ich życia.

Czytaj więcej

MŁODZI MAJĄ GŁOS” - kampania, która nie przeszła obojętnie obok ważnych problemów

W grudniu zakończył się trwający rok czasu projekt pt. „Młodzi mają głos” finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny a realizowany przez Fundację dla Rozwoju Multitudo z Lublina wraz z partnerem norweskim Remedica Norway AS z Oslo.

Czytaj więcej

W MASAŻ WKŁADAM CAŁĄ MIŁOŚĆ

Spotkanie wyjątkowych osób w życiu to wielki skarb. Skarb, który może zmienić to zwykłe, mało rewelacyjne życie, złudne przekonania, utarte schematy w coś niezwykłego, niesamowitego. Wyjątkowe osoby potrafią dzielić się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i słowem. Słowem, które ma wielką moc.

Czytaj więcej