PODRÓŻUJ Z GŁOWĄ! - czyli, o co musisz zadbać, aby Twój wyjazd był bezpieczny

Idealnym rozwiązaniem, podczas obecnej sytuacji, byłoby całkowite zrezygnowanie z dalekich destynacji, a skorzystanie z naszych polskich atrakcji: morza, gór, Mazur. Może nawet i zostanie w domu, wybranie się jedynie do najbliższego lasu za miastem lub nad rzekę, oddaloną kila minut drogi od domu. Wiemy jednak, że jest to idylliczny pomysł. Ludzie muszą podróżować, przemieszczać się z kontynentu na kontynent. Nie zawsze celem jest rekreacja i turystyka. W grę wchodzą również wyjazdy służbowe, nawiązywanie kontaktów i podpisywanie ważnych kontraktów z zagranicznymi klientami. Nie wszystko możemy wykonać zdalnie. W kilku przystępnych poradach chcemy przedstawić, co robić, aby ograniczyć możliwość zarażenia się złośliwym wirusem w podróży za granicę.

Czytaj więcej

Apartamenty Zdrojowe Nałęczów

"Ludzie byliby o wiele lepsi, gdyby choć raz mogli przyjechać do Nałęczowa" - napisał Bolesław Prus i zdecydowanie jest w tym dużo racji.

Czytaj więcej

INTEGRACJA PRACOWNICZA TO INWESTYCJA

Integracja pracowników jest firmom potrzebna i przyzna to każdy pracodawca, który ma za sobą choć jeden udany wyjazd integracyjny. Udany - to znaczy wzbudzający emocje i tworzący piękne wspomnienia. Właśnie taki wyjazd buduje więzi między pracownikami, a tym samym więzi z firmą. Może się to przełożyć na większą motywację do działania, podniesienie zaangażowania, wyższą frekwencję, a w konsekwencji – lepsze wyniki całej organizacji. Warto więc zadbać o to, by koleżanki i koledzy z pracy zmienili otoczenie i świetnie spędzili ze sobą czas. Gdzie się wybrać na udaną integrację firmową? Podpowiadamy: do Hotelu Robert’s Port**** na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Czytaj więcej

Często podróżujesz służbowo? Zobacz na co, jesteś narażony.

Podróże służbowe budzą pozytywne skojarzenia, a często są główną pobudką do podjęcia pracy na danym stanowisku. Patrząc z pewnej odległości wszystko, wygląda pięknie, jednak mało kto zastanawia się nad ciemnymi stronami częstego podróżowania. Jeśli chcesz je poznać koniecznie, przeczytaj poniższy artykuł.

Czytaj więcej

Strona 1 z 4