Rekrutacja online. Na co zwrócić uwagę?

Rekrutacja online wbrew pozorom nie jest trudna, czy bardziej pracochłonna niż standardowa. Obejmuje wiele różnych strategii, jednak w dzisiejszym artykule skupimy się na technicznych aspektach tej formy poszukiwania pracowników. Jak i gdzie szukać kandydatów? Jakich metod używać na kolejnych etapach rekrutacji? Co pomoże przeprowadzić rzetelną rekrutację w firmie? Mamy nadzieję, że nasze wskazówki będa odpowiedzią na powyższe pytania.

Czytaj więcej

Czym się kierować wybierając kurs branżowy online

Praca poparta wyłącznie stopniami zawodowymi nie jest dzisiaj wyznacznikiem sukcesu, bo skalowanie kariery wymaga bycia na bieżąco z trendami rynkowymi oraz ciągłego podnoszenia umiejętności i wiedzy. Od wielu lat prężnie rozwija się dystrybucja krusów i szkoleń zdalnych, a w ciągu ostatniego roku kursy online jeszcze bardziej zyskały na popularności. Trend ten będzie ciągle wzrastał, dlatego warto się przyjrzeć bogatej ofercie kursów online i zastanowić, jak dobrze wybierać szkolenia. Zdalne podnoszenie kwalifikacji to doskonała forma samokształcenia, a także inwestowania w swój zespół. Mnogość dostępnych szkoleń może jednak przyprawić o zawrót głowy. Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać dobrej jakości kurs.

Czytaj więcej

JAK KIEROWAĆ RUCH Z SOCIAL MEDIÓW NA STRONY SPRZEDAŻOWE?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz witrynę biznesową, e-sklep czy blog hobbystyczny, media społecznościowe mogą pomóc zwiększyć ruch na stronie. Jak o to zadbać? Poznaj nasze cztery wskazówki.

Czytaj więcej

CO TO JEST KIDS COACHING?

"WYBIERZ PRACĘ, KTÓRĄ KOCHASZ, A NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ANI JEDNEGO DNIA W SWOIM ŻYCIU”. Confucius

Czytaj więcej