#RadośćPrzedNami

Tak długo czekaliśmy, by znów poczuć zew wolności, tworzyć razem historie i znaleźć nową drogę do szczęścia. Przed nami tyle radości.

Czytaj więcej

Premiery i gwiazdy motoryzacji na Warsaw Motor Show

Jesteście gotowi na ogromną dawkę motoryzacyjnych emocji? Jeśli tak, rezerwujcie termin 16-18 listopada i przyjeżdżajcie do Ptak Warsaw Expo na Warsaw Motor Show. Na miejscu tysiące aut, setki supercarów, rallycross, driftowozy, wyścigówki, rajdówki, samochody koncepcyjne, tor dla samochodów elektrycznych oraz wielkie gwiazdy motorsportu i branży motoryzacyjnej, którym przewodzi gość specjalny - Richard Hammond.

Czytaj więcej

Test Drive Toyota Auris TS

Toyota Auris Touring Sports 1.8 Hybrid Freestyle

Toyota Auris Touring Sports to auto typu kombi, któremu nie będziesz w stanie się oprzeć. Jego odważna i dynamiczna sylwetka przyciąga spojrzenia, a przestronne, wysokiej jakości wnętrze to połączenie świetnego wyglądu i wygody. Dodatkowym atutem jest duża i łatwo dostępna przestrzeń bagażowa. Z kolei zapewniający niezwykłą elastyczność napęd hybrydowy oraz zaawansowane silniki w wersji benzynowej lub diesla gwarantują niezapomniane wrażenia podczas jazdy.

Czytaj więcej

Strona 1 z 3