Spektakl muzyczno-taneczny "Kto ma Klucz."

Już 09.02 zagramy w Chatce Żaka, w Lublinie spektakl "Kto ma Klucz.", który poruszył serca widzów.

Recenzje widzów

"Kto ma Klucz." to spektakl muzyczno-taneczny o pierwotnym pragnieniu każdego z nas - pragnieniu miłości. To spektakl dla każdego kto choć raz w życiu zastanawiał się, czy relacja, w której jest (małżeńska, partnerska, przyjacielska, zawodowa) go wzmacnia, czy osłabia. Dla Kobiet, które może nie wiedzą jak dotrzeć do swoich mężczyzn. Dla par (także tych, które znalazły już się w kryzysie). To medytacja nad małżeństwem.

Kobieta (Emilia Komarnicka-Klynstra) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino) stają w obliczu kryzysu długoletniego związku. Mogą się rozejść albo podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co właściwie się z nimi dzieje, kim dla siebie są i może co najważniejsze, kim dla siebie chcieliby być.

Trzecią bohaterką jest Zmiana (Sara Janicka), jedyna stała w naszym życiu. Zawsze z nami i może bardziej się nam przygląda niż my jej.

Historia tej miłości opowiadana jest muzyką - przebojami polskimi oraz włoskimi, ale także muzyką świata, co jest symbolem, że w obliczu uczucia słowa pozostają wtórne.

Obsada: Emilia Komarnicka-Klynstra, Stefano Terrazzino, Sara Janicka

Autorami i pomysłodawcami projektu są Emilia Komarnicka-Klynstra i Stefano Terrazzino. Projekt artystyczny został wyprodukowany we współpracy z Chatką Żaka, a premiera odbyła się 29.09.2023 r.

Trailer spektaklu

Utwór promujący spektakl

Zdjęcia

Spektakl zagramy 09.02 w Chatce Żaka o godzinie 19:00. Bilety do nabycia w sprzedaży internetowej