Dobry wypoczynek - wydajniejsza praca!

Wszyscy potrzebujemy kilku czy kilkunastu dni w roku, by odpocząć od codziennych obowiązków, wyzwań, pracy. Brak systematycznego relaksu zatraca w nas kreatywność i energię. Osoby, które nie znajdują czasu na urlop, gorzej radzą sobie z problemami, są mniej wydajne w swojej pracy. W dużym stopniu odbija się to również na ich zdrowiu.

Czytaj więcej

Agatamasuje.pl

Masaż jest miłością mojego życia.

„Dotykiem miłości prowadzić do wolności” - to jej życiowa misja. Takie zdanie, jak sama mówi, „przyszło jej” na jednym z warsztatów szkoleniowych i bardzo to poczuła. „ Koleżanki - klientki mówią, że masuję z sercem, chociaż ja wolę określenie, że „masuję sercem”, ponieważ wkładam całą miłość w to co robię.” Masowanie innych dodaje jej skrzydeł. Ze swoimi klientami współpracuje, przede wszystkim w Lublinie, ale także w Warszawie i Krakowie.

Czytaj więcej

„Nigdy się nie poddawaj...”

„Nigdy się nie poddawaj...” to słowa Agnieszki Król, która działa w branży MLM. Agnieszka Król z wykształcenia jest fizjoterapeutką. Jej przygoda z Multi Level Marketingiem zaczęła się 3 lata temu, gdy pracowała na etacie w szpitalu. Brak perspektywy awansu, rozwoju i poprawy zarobków spowodowały, że zaczęła szukać alternatywy. Próbowała różnych wyzwań. Wiedziała jednak, że nie jest to zajęcie, które daje jej samospełnienie. W końcu nastąpił przełom. Agnieszka odpowiedziała na ogłoszenie pracy Agnieszki Stawarz - managerki w Forever Living Products, bohaterki naszego poprzedniego wydania. Na spotkaniu, Agnieszka Król dowiedziała się więcej o firmie. „ Zainteresowałam się współpracą z Forever Living Products. Przekonały mnie wysokie zarobki i możliwość bycia swoim szefem.” - mówi Agnieszka.

Czytaj więcej

Człowiek wielu talentów. Łukasz Wdowiak

Przede wszystkim Vloger. Nagrywa własne filmy z ukrytej kamery i wrzuca do sieci. Ma swój kanał na Youtube- LukasTV. Pokazuje tam, że śmiech to doskonałe lekarstwo na szarość dnia codziennego. Od niedawna także biznesman. Prowadzi szkolenia dla osób, które chcą przełamać swoją nieśmiałość. Tłumaczy, jak pokonywać własne bariery. Do tego muzyk. Gra w zespole Divin King. To Łukasz Wdowiak- pochodzący z Lublina youtuber. W rozmowie z naszym Magazynem opowie jakie korzyści dał mu Youtube, o początkach swojego kanału i o odkrytej niedawno pasji do podróży.

Czytaj więcej