Czy da się zarobić na inwestowaniu w zabytkowe pojazdy?

Ludzie stale poszukują okazji do inwestycji w coś, co może przynieść im spory zysk. Nie jest tajemnicą, że inwestować można praktycznie we wszystko, gdzie upatrujemy korzyści. Jednak coraz częściej wybór pada na zabytkowe samochody. Nie da się ukryć, że rynek ten jest niezwykle kuszący, gdyż polski rynek aut zabytkowych ostatnio mocno się rozwinął. Czy zatem da się zarobić inwestując w zabytkowe pojazdy?

Czytaj więcej

NAJPOPULARNIEJSZE CHWYTY MARKETINGOWE

Przed nami Wigilia i Święta Bożego Narodzenia. To czas, kiedy chcemy być razem z rodziną, najbliższymi. Chcemy wspólnie z nimi przeżywać magię Świąt. Tradycja nakazuje obdarować się nawzajem prezentami, drobnymi upominkami. Czymś, co ucieszy drugiego człowieka.

Czytaj więcej

Outsourcing IT - czyli skuteczne wsparcie informatyczne

Outsourcing to dziś często powtarzane słowo, zwłaszcza w zakresie branży technologicznej. Wiąże się to z faktem, że coraz więcej firm stawia na ekspansję przy wykorzystaniu nowych mediów elektronicznych lub przenosi całą swoją działalność do sieci.

Czytaj więcej

ELASTYCZNY CZAS PRACY TO UKŁON W STRONĘ PRACOWNIKA

Większość z nas przyzwyczajona jest do 8-godzinnego dnia pracy. Przychodzimy do naszej firmy na wyznaczoną z góry godzinę, wykonujemy swoje obowiązki i o określonej godzinie wychodzimy z pracy. Tak dzień w dzień. A przecież w ciągu tygodnia zdarzają się dni, kiedy musimy załatwić różne urzędowo-zdrowotne sprawy: wyrobić nowy dowód, złożyć zeznanie podatkowe albo pójść do sprawdzonego dentysty, który również przyjmuje tylko w określonych godzinach. Właśnie dlatego coraz więcej firm wprowadza elastyczne godziny pracy, aby wyjść naprzeciw potrzebom pracownika, który nie zawsze może być o 7 rano w pracy. Są dni, kiedy musi przyjść na 8 i może zostać do 16.

Czytaj więcej