Szlachetne sery z Radzynia Podlaskiego

Czy wiesz, że aby poznać głębię walorów smakowych i zapachowych sera twardego jego kawałek należy odłupać, a nie odkroić? Sztuką jest również dobranie odpowiedniego gatunku wina, które podkreśli jego smak i pozwoli wyruszyć w świat wyjątkowych wytworów serowarskich.

Czytaj więcej

#SzanujJedzenie- Wiosenna Edycja Restaurant Week 2019

3 kwietnia wystartował Restaurant Week. Jest to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w kraju. Bierze w nim udział ponad 400 restauracji z 35 polskich miast. Ideą przewodnią wiosennej edycji jest walka z marnowaniem żywności.

Czytaj więcej

Zdrowie zamknięte w kawałku sera

Z wytwarzania serów słynie głównie Francja czy Szwajcaria, ale Polska również może pochwalić się produkcją wysokiej jakości wyrobów serowarskich. Ideą marki Skarby Serowara jest tworzenie wspaniałych serów długodojrzewających, które swoją jakością i smakiem dorównywałyby serom cieszącym się uznaniem na całym świecie. Marka od lat zajmuje się produkcją trzech unikatowych serów: Szafira, Rubina i Bursztyna. Flagowym produktem jest ten ostatni – ser Bursztyn, który pojawił się na rynku polskim jako pierwszy. To on przecierał szlaki polskiego serowarstwa z najwyższej półki, zaspakajając najbardziej wyszukane gusta Polaków, a nawet śmiało można powiedzieć konsumentów na całym świecie.

Czytaj więcej

TRZY KUCHENNE GADŻETY, KTÓRE UŁATWIĄ CODZIENNOŚĆ

Wyciskarka do soków

Nowoczesne wyciskarki są szybkie, wydajne, mają mało elementów, łatwo je złożyć oraz czyścić. Większość części można myc nawet w zmywarce. W kilka minut możesz przygotować sobie świeżą i rześką dawkę witamin. Wspaniały dodatek do śniadania lub w połowie ciężkiego dnia. Dobra

wyciskarka powinna znaleźć się w każdej kuchni, bez względu na to czy jesteś singlem, studentem czy panią domu. Super sprzęt dla całej rodziny!

Czytaj więcej

Strona 1 z 3