Agatamasuje.pl

Masaż jest miłością mojego życia.

„Dotykiem miłości prowadzić do wolności” - to jej życiowa misja. Takie zdanie, jak sama mówi, „przyszło jej” na jednym z warsztatów szkoleniowych i bardzo to poczuła. „ Koleżanki - klientki mówią, że masuję z sercem, chociaż ja wolę określenie, że „masuję sercem”, ponieważ wkładam całą miłość w to co robię.” Masowanie innych dodaje jej skrzydeł. Ze swoimi klientami współpracuje, przede wszystkim w Lublinie, ale także w Warszawie i Krakowie.

Czytaj więcej

„Nigdy się nie poddawaj...”

„Nigdy się nie poddawaj...” to słowa Agnieszki Król, która działa w branży MLM. Agnieszka Król z wykształcenia jest fizjoterapeutką. Jej przygoda z Multi Level Marketingiem zaczęła się 3 lata temu, gdy pracowała na etacie w szpitalu. Brak perspektywy awansu, rozwoju i poprawy zarobków spowodowały, że zaczęła szukać alternatywy. Próbowała różnych wyzwań. Wiedziała jednak, że nie jest to zajęcie, które daje jej samospełnienie. W końcu nastąpił przełom. Agnieszka odpowiedziała na ogłoszenie pracy Agnieszki Stawarz - managerki w Forever Living Products, bohaterki naszego poprzedniego wydania. Na spotkaniu, Agnieszka Król dowiedziała się więcej o firmie. „ Zainteresowałam się współpracą z Forever Living Products. Przekonały mnie wysokie zarobki i możliwość bycia swoim szefem.” - mówi Agnieszka.

Czytaj więcej

Człowiek wielu talentów. Łukasz Wdowiak

Przede wszystkim Vloger. Nagrywa własne filmy z ukrytej kamery i wrzuca do sieci. Ma swój kanał na Youtube- LukasTV. Pokazuje tam, że śmiech to doskonałe lekarstwo na szarość dnia codziennego. Od niedawna także biznesman. Prowadzi szkolenia dla osób, które chcą przełamać swoją nieśmiałość. Tłumaczy, jak pokonywać własne bariery. Do tego muzyk. Gra w zespole Divin King. To Łukasz Wdowiak- pochodzący z Lublina youtuber. W rozmowie z naszym Magazynem opowie jakie korzyści dał mu Youtube, o początkach swojego kanału i o odkrytej niedawno pasji do podróży.

Czytaj więcej

MBA 4 główne pytania o Master of Business Administration

Master of Business of Administration Executive na początku każdego CV wygląda dość dobrze. Jednak często się zdarza, że ludzie o tych właśnie studiach mają bardzo mgliste wyobrażenie i pozostają mentalnie i merytorycznie na etapie ładnej nazwy. Ja sam spotkałem się wielokrotnie z sytuacją, w której informacja o tym, że ukończyłem ten kierunek studiów, robiła na moich rozmówcach mocne wrażenie, a mnie stawiała bardzo szybko w roli eksperta, pomimo braku wiedzy o tym, kim tak naprawdę jestem. I czy to Ci się teraz podoba czy nie, właśnie taka jest prawda dotycząca tego zjawiska.

Czytaj więcej

Strona 1 z 4