Człowiek wielu talentów. Łukasz Wdowiak

Przede wszystkim Vloger. Nagrywa własne filmy z ukrytej kamery i wrzuca do sieci. Ma swój kanał na Youtube- LukasTV. Pokazuje tam, że śmiech to doskonałe lekarstwo na szarość dnia codziennego. Od niedawna także biznesman. Prowadzi szkolenia dla osób, które chcą przełamać swoją nieśmiałość. Tłumaczy, jak pokonywać własne bariery. Do tego muzyk. Gra w zespole Divin King. To Łukasz Wdowiak- pochodzący z Lublina youtuber. W rozmowie z naszym Magazynem opowie jakie korzyści dał mu Youtube, o początkach swojego kanału i o odkrytej niedawno pasji do podróży.

Czytaj więcej

MBA 4 główne pytania o Master of Business Administration

Master of Business of Administration Executive na początku każdego CV wygląda dość dobrze. Jednak często się zdarza, że ludzie o tych właśnie studiach mają bardzo mgliste wyobrażenie i pozostają mentalnie i merytorycznie na etapie ładnej nazwy. Ja sam spotkałem się wielokrotnie z sytuacją, w której informacja o tym, że ukończyłem ten kierunek studiów, robiła na moich rozmówcach mocne wrażenie, a mnie stawiała bardzo szybko w roli eksperta, pomimo braku wiedzy o tym, kim tak naprawdę jestem. I czy to Ci się teraz podoba czy nie, właśnie taka jest prawda dotycząca tego zjawiska.

Czytaj więcej

Mój wymarzony zawód? Agent nieruchomości

Kreatywny inwestor, praktyk biznesu, wizjoner, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, a do tego człowiek kierujący się w życiu uczciwością i profesjonalizmem. To Marek Kloc, Prezes Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie. Doświadczenie w pracy z klientem zdobywa już od ponad 16 lat. Na początku była to praca w telefonii komórkowej, po drodze był też własny biznes polegający na produkcji mebli na wymiar. Od 4 lat Marek Kloc jest właścicielem jednego z największych i najszybciej rozwijających się biur nieruchomości w Lublinie - Agencji Sprawdzonych Nieruchomości Mark Property. Jak sam twierdzi, ambicja i chęć rozwoju doprowadziły go do realizacji swoich marzeń. Marzeniem była praca rozwijająca kreatywność, bez określonego z góry wynagrodzenia, w której można oferować bogatym klientom innowacyjne produkty i usługi. Otworzenie własnego biura nieruchomości okazało się „strzałem w dziesiątkę”.

Czytaj więcej

Strona 1 z 4