„Witajcie Drodzy Widzowie”… czyli co powinniśmy wiedzieć o streamingu

Zjawisko streamingu jest stosunkowo młodym zjawiskiem. Funkcjonuje w przestrzeni internetowej dopiero od niedawna i wciąż jest w fazie rozwoju. Stream to mówiąc językiem technicznym przesyłanie obrazu video oraz dźwięku przez wspomniany wcześniej internet w czasie rzeczywistym. Chodzi tu o transmisję konkretnych treści, na przykład filmu, muzyki albo nagrania z naszego telefonu online/ na żywo. Każdy taki przekaz może obejrzeć, każdy może nadawać. Wszystko wskazuje na to, że czasy, gdy ściągaliśmy film z internetu lub kupowaliśmy płytę dvd w sklepie powoli będą odchodzić do lamusa.

Czytaj więcej

Bezpłatne narzędzia marketingowe dla każdego przedsiębiorcy

Chciałbyś uzyskiwać lepsze efekty ze swoich działań marketingowych, ale nie możesz zwiększyć budżetu na promocję? Poznaj kilka tanich, a nawet całkowicie darmowych narzędzi marketingowych, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze, nie tracąc, a nawet zyskując na skuteczności reklamy.

Czytaj więcej

Bliżej social media: Instagram na tapecie

Instagram, często bagatelizowany przez firmy, jest coraz bardziej skuteczną i popularną formą komunikacji z klientami oraz pośrednim kanałem marketingowym. Wbrew pozorom, nie jest zarezerwowany tylko dla branży kulinarnej czy modowej, chociaż opiera się na dobrej jakości zdjęciach.

Czytaj więcej

Czym jest Brainwriting?

Brainwriting to mało popularna nazwa. Najprościej mówiąc, jest to jedna z technik burzy mózgów, czyli popularnego brainstormingu. Brainwriting jest zamiennie nazywany techniką lub metodą 635. Skąd bierze się nazwa i w jakim celu stosuje się tę metodę?

Czytaj więcej

Strona 1 z 3