Komunikator w firmie - potrzeba czy konieczność?

O roli komunikacji nie trzeba nikogo przekonywać, ponieważ jest ona codziennym elementem życia również w pracy. Delegowanie zadań, prywatne rozmowy i szybka wymiana informacji to główne powody, dla których znaczenie komunikatorów w firmie wzrasta. Coraz częściej pada jednak pytanie o efektywność pracy, dlatego należy zastanowić się nad tym, czy komunikator w firmie to realna potrzeba, czy też bezwzględna konieczność.

Czytaj więcej

Social media na tapecie: Pinterest

Pinterest i biznes? Czemu nie! Wciąż zbyt mało wiemy o tym założonym w 2010 roku serwisie, a najchętniej używamy go w poszukiwaniu inspiracji... I tu właśnie jest również klucz otwierający firmom drogę to efektywnego wykorzystywania tej platformy do promowania swojego biznesu.

Czytaj więcej

Maszyny kontra ludzie kto wygra walkę?

Zmiany związane z rozwojem technologii, następują coraz szybciej. Jeszcze 500 lat temu, wnukowie nie mieli problemu ze zrozumieniem działania ówczesnej „technologii” swoich dziadków, czy nawet pradziadków. Obecnie, to wszystko czym się otaczamy, co używamy na co dzień, czy w pracy czy w czasie wolnym, bardzo szybko się zmienia. Dla przykładu, dzieci mające obecnie 10 – 12 lat, nie wiedzą jak użyć magnetowidu i kasety VHS, chociaż takie „gadżety”, były używane jeszcze 20 lat temu, ale szybko zostały zastąpione przez płyty DVD i odtwarzacze. Taki rozwój technologi nabiera coraz szybszego tempa. Przekłada się to na każdą dziedzinę życia.

Czytaj więcej

BEZPIECZEŃSTWO CYFROWE W FIRMIE - 3 SPOSOBY OBRONY PRZED CYBER ATAKAMI

Możliwości internetu pozwalają firmom poszerzać bazę klientów, korzystać z międzynarodowych kontaktów i szeroko pojętego outsourcingu, a nawet oszczędzać pieniądze. Jednak świat biznesu online niesie potencjalne zagrożenie potężnymi w skutkach cyber-atakami i oszustwami. Dlatego ważne jest, aby dbać o bezpieczeństwo swojej firmy i w bezpieczny sposób prowadzić działania online.

Czytaj więcej

Strona 1 z 4