Co z amerykańskim dolarem w 2019? Prognoza FOREX

Rok 2018 był rokiem dolara. Co przyniesie 2019?  Wszystko wskazuje na to, że koniec rajdu. Wiele będzie jednak zależało od sytuacji międzynarodowej oraz polityki monetarnej banków centralnych. W 2018 roku można było odnotować wzrost kursu USD, między innymi ze względu na odnotowanie przez Stany Zjednoczone znacznego wzrostu gospodarczego. Nie bez znaczenia była również ostrzejsza polityka monetarna Rezerwy Federalnej oraz podnoszenie stóp procentowych. 

Czytaj więcej

POTĘGA DOCHODÓW PASYWNYCH

W przeciwieństwie do pieniędzy, które można zdobyć, wygrać, wydać, zainwestować czy zmarnować, nie możemy zyskać dodatkowych minut na zegarze. Dlatego właśnie czas jest cenniejszy niż pieniądze. Dzięki pasywnemu dochodowi zarabiasz nawet wtedy, kiedy śpisz, ale także, kiedy poświęcasz czas na zupełnie inne źródło dochodu. Dochody pasywne nie są przywilejem, tych, którzy mogą z góry dużo zainwestować, chociaż niewątpliwie mogą mieć lepsze początki. Czym właściwie są dochody pasywne, dlaczego warto się o nie postarać i jakie są przykładowe formy zarabianie „podczas snu”?

Czytaj więcej

NAJCZĘSTSZE WYZWANIA FINANSOWE MAŁYCH FIRM

Przyczyną większości niepowodzeń małych firm jest brak stabilności finansowej. Budżet, który ulega ciągłym turbulencjom. Przedstawiamy 3 najczęściej spotykane powody problemów finansowych oraz pomysły na to, jak sobie z nimi radzić.

Czytaj więcej

Biuro rachunkowe to nie tylko księgowa

"Ludzie pracujący razem jako grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna"

- Franklin Delano Roosevelt

To motto przyświeca firmie założonej przez Ewę Żmijan- Prezes Zarządu Infinite Business- Rozwój i Sukces. Jest to profesjonalne biuro rachunkowe, które stawia na partnerstwo i doradztwo we współpracy z Klientem. Nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że przedsiębiorca traci na księgowość 120 minut dziennie. Zespół Infinite Business składa się z ekspertów, którzy przeprowadzą ciebie i twoją firmę przez świat biurokracji.

Czytaj więcej

Strona 1 z 2