„Nie szata zdobi człowieka”- czy aby na pewno?

Odpowiedz sobie na pytanie: jakbyś się czuł idąc na swój ślub, przyjęcie rodzinne, bal, etc. w garniturze uszytym specjalnie dla Ciebie? To byłoby wspaniałe i niesamowite, prawda? Poczuć się jak gwiazda z pierwszych stron gazet, dla której światowej sławy projektanci szyją specjalne stroje. Pokazać się w zaprojektowanym specjalnie dla siebie uniformie - to byłoby po prostu cool. Spojrzenia i pytania innych mężczyzn skąd mamy tak wspaniale dobraną marynarkę. Nasz stój przyciągałby wtedy wzrok kobiet. Brzmi perfekcyjnie.

Czytaj więcej

Business w garniturze

Nasz strój, ubiór ma kluczowe znaczenie dla naszych odbiorców. Jeżeli jesteś dobrze ubrany, niesie to za Tobą pewność siebie i szacunek naszego rozmówcy, bądź obserwatora. Jest to bardzo ważna część naszego funkcjonowania w społeczeństwie (wirtualnym oraz realnym), zależy od niego nasz zawodowy sukces, udana kolacja, dzięki odpowiedniemu wizerunkowi szybciej wzbudzamy zaufanie.

Czytaj więcej

KARNAWAŁ w stylu made to measure

Już teraz zaprojektuj swój strój – my go uszyjemy!
Wszyscy cenimy swój indywidualizm. W każdej sytuacji chcemy mieć prawo wyboru. Coraz częściej dbamy o właściwie zbilansowaną dietę, mieszkania urządzamy według własnych upodobań, do podstawowych wersji samochodów dokładamy długą listę dodatkowego wyposażenia. Tylko nasze stroje pochodzą w większości z sieciówek… Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego kupujesz kolejną marynarkę, którą uszyto według uniwersalnego wzoru? Dlaczego potem znosisz niedogodności związane ze źle układającą się podszewką, pzykrótkimi rękawami lub niewłaściwą długością marynarki ? Przecież to oczywiste, że zastosowanie uniwersalnej rozmiarówki przez producentów odzieży nie sprzyja dopasowaniu stroju do różnych rodzajów sylwetki.

Czytaj więcej

Ślub i wesele aktualne trendy okiem konsultanta ślubnego

Od kilku sezonów obserwujemy szczególne zainteresowanie naturalnymi akcentami w stylizacjach ślubno-weselnych. Popularne style to boho, vintage czy rustykalny. Wszystkie je cechuje swoboda i lekkość. Możemy bawić się łącząc różne elementy tworząc tym samym swój własny styl.

Czytaj więcej

Strona 1 z 3