Co w branży jesienią?

Jesteśmy od 2 miesięcy na zamianę na służbowych wyjazdach. Za nami 3 konferencje i kilka study tour’ów, gdzie z uwagą oglądamy destynacje, hotele, atrakcje na miejscu, by później Wam - drodzy klienci - jak najlepiej doradzić. To dla nas okres nadal wytężonej pracy. Za nami Francja, Kos, Rodos, Cypr, Dominikana, ale jeszcze Turcja Riviera. Na konferencji Grecos Holiday 28-31 października na greckiej wyspie Kos wyróżniono nas jako najlepszego autoryzowanego agenta w kategorii Dynamika Sprzedaży. Za co również dziękujemy naszym klientom, którzy obdarzają nas zaufaniem.

Czytaj więcej

PO SEZONIE?

W branży dzielimy rok tylko na 2 sezony. LATO od weekendu majowego do 30 października  i drugą połowę - ZIMĘ. Już lada moment wkroczymy w ten drugi sezon, ale już od września tradycyjnie przyjmuje się, że szukamy, drodzy Klienci, ofert „po letnim sezonie”. A no właśnie! 

Czytaj więcej

FIRST MINUTE czy LAST MINUTE?

Od kilku lat pewne trendy zakupowe stały się normą, wiele da się przewidzieć. Dlatego z pełną odpowiedzialnością zachęcam by oferty na szczyt wakacyjnego sezonu rezerwować już zimą. Ach jaką zimą przecież pierwsze oferty first minute na lato 2018 pojawiły się w sprzedaży już w sierpniu 2017! Wszystko przyśpiesza!

Czytaj więcej

NOWOŚCI Lata 2018

RIVIERA FRANCUSKA  to nie tylko plaże i malownicze zatoki, ale przede wszystkim kultowe miejsca znane na całym świecie: Cannes, Nicea, Saint-Tropez, Marsylia, Agay - Esterel, Grimaud, Tulon, Grasse, Issambres i wiele innych pięknych miejsc całej Prowansji. Pobyty wypoczynkowe i wycieczki objazdowe z bezpośrednim przelotem do Tulonu.

Czytaj więcej

Strona 1 z 3