Imponują mi młodzi przedsiębiorcy

Marian Owerko to doświadczony biznesmen. Współzałożyciel i Przewodnicy Rady Nadzorczej Bakalland S. A. - lidera na rynku bakalii w Polsce. Marian Owerko jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Jego ulubiony sport to piłka nożna, w którą gra w wolnym czasie. Znany szerszej publiczności dzięki programowi Dragon’s Den, w którym występował w roli inwestora dla nowych, ciekawie zapowiadających się biznesów.

Czytaj więcej

Inspiracje dają nam ludzie, których nie znamy

Jacek Walkiewicz to członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 500 firm. Ceniony za merytoryczny, inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Autor książek Rozmyślnik Jacka Walkiewicza, Pełna Moc życia i Pełna Moc możliwości. Prywatnie, szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci.

Czytaj więcej

Pracujmy nad sobą i bądźmy dla innych inspiracją

 Piotr Zawadzki to certyfikowany coach, trener pracy, mentor i mówca motywacyjny. Wspiera swoich klientów w rozwijaniu ich życia, biznesu, social media. Uczy ludzi, jak przemawiać publicznie bez skrępowania. W rozmowie z naszym Magazynem opowie o swojej pracy z drugim człowiekiem, rozwoju polskich przedsiębiorców i możliwym rozwoju marketingu w Internecie.

Czytaj więcej

SUKCES MOTYWUJE NAS DO DALSZEGO DZIAŁANIA

Sfera Oczu to salon optyczny mieszczący się przy ulicy Lipowej 4a w Lublinie. Salon łączy w sobie nowoczesność, profesjonalizm i najnowsze trendy z wielkiego świata. Pracujący w nim specjaliści mają do dyspozycji najnowszy sprzęt medyczny i zapewniają fachową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Właścicielem salonu jest Jacek Bartosik. To dzięki jego kreatywnemu i innowacyjnemu podejściu do biznesu, Sfera Oczu odnosi sukcesy.

Czytaj więcej