Żeglarstwo daje mi energię do życia.

Robert Śliwiński to właściciel Hotelu Robert’s Port (https://www.hotel-port.pl/hotel/o-nas), czterogwiazdkowego obiektu położonego nad mazurskim jeziorem Tałty, w miejscowości Stare Sady, 5 km od Mikołajek. Tak naprawdę, biznes hotelarski rozpoczął się na przełomie lat 70. i 80., kiedy mama właściciela, otworzyła pensjonat „Złote Wrota”, który był pierwowzorem obecnego hotelu. Robert Śliwiński to także człowiek, który prowadzi aktywny, sportowy tryb życia. Zimą bojery i piłka nożna, latem rejsy i regaty. Szczęśliwy tata i dziadek 6 dzieci i 7 wnuków. Jak sam twierdzi, rodzina i żeglarstwo dają mu ogromną życiową energię, której tak potrzebuje w codziennym zarządzaniu firmą. O ofercie hotelu, życiu hotelarza, swoich statkach i planach na przyszłość opowie w rozmowie z Magazynem.

Czytaj więcej

„Każdy trener musi posiadać swoją wizję zespołu”

Franciszek Smuda swoją karierę rozpoczynał w Unii Racibórz i Odrze Wodzisław. Grał też m.in. w Stali Mielec i Legii Warszawa. Po drodze miał też epizod w Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Po karierze piłkarskiej zajął się szkoleniem klubów piłkarskich. W swoim trenerskim CV ma prowadzenie takich zespołów jak Widzew Łódź, Lech Poznań, Wisła Kraków. Prowadził też reprezentację Polski podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Obecnie jest trenerem Górnika Łęczna, z którym liczy na awans do 1 ligi. W rozmowie z naszym Magazynem opowie o początkach kariery, motywacji do sportu, swoim patrzeniu na biznes. Zdradzi też, jak czuje się w Lublinie i wśród jego mieszkańców.

Czytaj więcej

„Zostań Managerem w Multi Level Marketingu!”

Agnieszka Stawarz jest cenionym managerem Forever Living Products. Na co dzień zajmuje się budowaniem rynku dla amerykańskiej firmy działającej w branży marketingu wielopoziomowego. Szkoli innych ale sama też wchodzi w rolę pilnego ucznia uczestnicząc w warsztatach, konferencjach, seminariach o charakterze biznesowym. Szczęśliwa mama syna Michała. W rozmowie z naszym Magazynem opowie o swojej pracy, polecanych produktach i motywacji do życia.

Czytaj więcej

„Nikt nie rodzi się liderem. Liderem można się stać.”

Bogdan Sosnowski jest menadżerem zarządzającym kanałem 750 doradców biznesowych PLAY. Dyplomowany coach i mówca motywacyjny. Na prowadzonych przez siebie szkoleniach omawia tematy z zakresu budowania zespołów, procesu sprzedaży, integracji strategii i działań operacyjnych. Szkoli też z zakresu motywacji i automotywacji, planowania czasu i osiągania celów. Prywatnie pasjonuje się malowaniem obrazów olejnych.

Czytaj więcej