Lider, dowódca, człowiek sukcesu. Dominik Stanecki

Dominik Stanecki od 8 lat mieszka w Polsce. Urodził się w Lublinie. Gdy był dzieckiem rodzice przeprowadzili się do Kanady. Mieszkał tam 25 lat. Pomimo, że język angielski był pierwszym językiem, którego używał w szkole czy w pracy rodzice uczyli go także języka polskiego. Z zamiłowania podróżnik. Zwiedził już połowę świata. Jego zdaniem podróże to doskonała okazja by poznać drugiego człowieka, jego kulturę i zwyczaje. W rozmowie z naszym Magazynem opowiada o sobie, swoich pasjach, podróżach, sprzedaży samego siebie.

Czytaj więcej

Ewa Żmijan. Kobieta z misją

Założycielka i Prezes Zarządu Infinite Business Sp. z o. o. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci. Na co dzień specjalizuje się w zakładaniu i prowadzeniu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomaga przedsiębiorcom w takich czynnościach, jak: wprowadzanie zmian do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzenie procesu sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa, jak również przekształcanie działalności w spółki z o. o. W ofercie prowadzonej Firmy posiada kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe, wychodząc tym samym naprzeciw potrzebom Klientów. Jej misją jest edukacja przedsiębiorców w zakresie zakładania działalności gospodarczej, prowadzenia działalności gospodarczej oraz doradztwo w zakresie zakładania i prowadzenia spółek z o. o. Wizja jej działalności opiera się na zaufaniu, a przede wszystkim indywidualnym podejściu do każdego z nich.

Czytaj więcej

Biznesmen o duszy artysty. Konrad Flis

Bardzo mało jest ludzi, którzy potrafią łączyć biznes ze swoimi pasjami. Naszej redakcji udało się jednak kogoś takiego spotkać. To Konrad Flis, właściciel Olas Design Studio- firmy zajmującej się stalowymi konstrukcjami, spawalnictwem designu, projektowaniem mebli do naszych domów. Konrad Flis to człowiek wielu talentów, wśród których na pierwszy plan wychodzi tworzenie mistrzowskich dzieł poprzez spawanie. Artystyczna dusza pomaga mu w rozwoju własnego biznesu. O swojej firmie, poszukiwaniu właściwej dla siebie drogi i zamiłowaniu do sztuki opowiada w rozmowie z naszym Magazynem.

Czytaj więcej

,,Moim marzeniem jest, żeby nastała moda na bezpieczną jazdę.”

Cezary Lipski to instruktor nauki jazdy z Puław prowadzący swój własny Ośrodek Szkolenia Kierowców Cezary Lipski. Człowiek z misją, spełniony życiowo i zawodowo. Zawsze podąża we właściwym kierunku. W rozmowie z naszym Magazynem opowiada o swojej firmie, historii jej powstawania i swoim sukcesie.

Czytaj więcej

Strona 1 z 4