Sprzedaży można i trzeba się nauczyć.

Marcin Sebastian Rogowski to czołowy ekspert zarządzania, sprzedaży i negocjacji w Polsce. Coach, trener, konsultant. Specjalizuje się w twardych negocjacjach. Marcin Rogowski jest twórcą modelu sprzedaży nieagresywnej NASMTM. Misją Marcina jest ulepszanie świata biznesu poprzez wspieranie w rozwoju wartościowych organizacji, zespołów i osób indywidualnych.

Czytaj więcej

Wszystko w życiu jest wibracją

Paweł Łyda specjalizuje się w branży sport i fitness. Ukończył studia Inżynierii Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W zawodzie pracował krótko. Nie czuł, że jest to jego powołanie. W czasie studiów pracował jako instruktor fitness w klubie ArenA. Był też trenerem osobistym w Strefie Gym & Fitness. W 2017 roku otworzył swoje własne Studio Kształtowania Sylwetki Paweł Łyda. Obecnie prowadzi Studio Power Plate Polska. Jest wyłącznym dystrybutorem i ambasadorem tej marki w Polsce, właścicielem Studia Power Plate, pierwszym i jedynym w Polsce Master Trenerem Power Plate. Misją Pawła jest pomaganie ludziom w prowadzeniu aktywnego trybu życia, a tym samym zapobieganie chorobom XXI wieku, które są wywołane siedzącym trybem życia. Brak aktywności przyczynia się bowiem do powstawania takich schorzeń jak - lęk i depresja, choroby układu krążenia, osteoporoza, nadciśnienie, otyłość, cukrzyca, kamienie nerkowe, zaburzenia libido, ryzyko raka jelita grubego. Więcej o Pawle i maszynach Power Plate dowiecie się z poniższego wywiadu.

Czytaj więcej

Każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie. Rozmowa z Anetą Wątor

Aneta Wątor to autorka książki Kaizen w biznesie oraz Dziennika Celów Kaizen, znacząco podnoszącego osobistą efektywność. Od 2015 roku organizuje spotkania Kobieta w biznesie, które – jak ogłosiły media – pokochały przedsiębiorcze Polki. Przedsiębiorca, założycielka Fundacji Motiwator, która wspiera rozwój gospodarczy Polaków.

Od 2011 roku związana z rynkiem nieruchomości.

Czytaj więcej

#Nieprzypadkowy radca prawny. Jarosław Nogalski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii – Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył aplikację prokuratorską oraz studia doktoranckie w Zakładzie Bankowości i Finansów Publicznych Wydziału Prawa, Administracji i Prawa Kanonicznego KUL im. Jana Pawła II w Lublinie. W jego życiu, bardzo często decydował przypadek, ale dzięki niemu jest w miejscu, w którym miał być. Jest człowiekiem szczęśliwym i spełnionym. W swoim życiu pełni wiele ról. Jest przede wszystkim radcą prawnym, ale prowadzi też własną firmę pod międzynarodową marką Straetus, zajmującą się zarządzaniem płynnością finansową w firmach, monitoringiem płatności i windykacją wierzytelności. Zdarza mu się też występować i szkolić innych przedsiębiorców lub urzędników samorządowych. Prywatnie, mąż i ojciec dwójki dzieci, wielbiciel kryminałów i Jamesa Bonda. Fan czarnego sportu oraz miłośnik starych samochodów. Rozmowa z Jarosławem Nogalskim.

Czytaj więcej