Każdy musi znaleźć drogę, która da mu szczęście

Jakub B. Bączek jest trenerem mentalnym i biznesowym. Mówi ludziom to, czego nie chcą - lub boją się - usłyszeć o sobie. Dzięki temu są w stanie rozwiązać swoje problemy. Jest przedsiębiorcą, właścicielem kilku firm. Największy sukces osiągnął w firmie STAGEMAN, którą założył w 2009 roku. Obecnie Firma działa w 8 krajach i zatrudnia setki osób. Jakub B. Bączek to autor kilkunastu książek – niektóre z nich stały się bestsellerami. Sukcesy w dziedzinie przedsiębiorczości zapewniły mu wolność finansową. W 2014 roku pracował z reprezentacją Polski w siatkówce, która zdobyła Mistrzostwo Świata. Jego klientami są, m. in. UEFA, Walt Disney, PZPN, PZPS, Play, Coca-Cola, PZU, Warner Bros.

Czytaj więcej

Lepiej racjonalnie inwestować, niż źle oszczędzać.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Medycznej w Łęcznej może pochwalić się brakiem zadłużenia, co jest dużym osiągnięciem, jeśli chodzi o polskie placówki medyczne. Szpital posiada najnowocześniejszy sprzęt i wykwalifikowaną kadrę. Na czele, tak sprawnie, działającego przedsiębiorstwa, bo tak z pewnością można o tym szpitalu powiedzieć, stoi dr n. med. Krzysztof Bojarski.

Czytaj więcej

W biznesie lubię ryzyko

Dariusz Ładniak jest dyrektorem zarządzającym Virtual Telecom sp. z o. o. Prowadzi też dwa salony odzieży Ładniak Premium Tag w Galerii Olimp. Pasjonat kamperów i motorsportu. Szczęśliwy mąż i ojciec czwórki dzieci. Jest bardzo zaangażowany w pasję syna, jaką są wyścigi samochodowe. W rozmowie z naszym Magazynem opowie o swoich biznesach, wspieraniu dzieci w ich sportowej karierze oraz dlaczego bankructwo, wspólnik i pomidory były najlepszą rzeczą, jaka mogła go spotkać w życiu zawodowym.

Czytaj więcej

Sprzedaży można i trzeba się nauczyć.

Marcin Sebastian Rogowski to czołowy ekspert zarządzania, sprzedaży i negocjacji w Polsce. Coach, trener, konsultant. Specjalizuje się w twardych negocjacjach. Marcin Rogowski jest twórcą modelu sprzedaży nieagresywnej NASMTM. Misją Marcina jest ulepszanie świata biznesu poprzez wspieranie w rozwoju wartościowych organizacji, zespołów i osób indywidualnych.

Czytaj więcej