TRZY KUCHENNE GADŻETY, KTÓRE UŁATWIĄ CODZIENNOŚĆ

Wyciskarka do soków

Nowoczesne wyciskarki są szybkie, wydajne, mają mało elementów, łatwo je złożyć oraz czyścić. Większość części można myc nawet w zmywarce. W kilka minut możesz przygotować sobie świeżą i rześką dawkę witamin. Wspaniały dodatek do śniadania lub w połowie ciężkiego dnia. Dobra

wyciskarka powinna znaleźć się w każdej kuchni, bez względu na to czy jesteś singlem, studentem czy panią domu. Super sprzęt dla całej rodziny!

Czytaj więcej

„Pyszny przepis” na sukces

Własna kawiarnia- któż nie marzył o takim biznesie? Restauracje i kawiarenki  to dobry kierunek, na który stale będzie popyt. Jak jednak odnieść sukces i nie zginąć w tłumie lokali gastronomicznych, które mają tradycje, renomę i stałych klientów? Czy warto iść w tym kierunku i zakładać własny biznes? Okazuje się, że tak. Doskonałym przykładem są Oleg Yarovyi i Inna Yarova, małżeństwo z Ukrainy, które w kwietniu otworzyło w Lublinie swoją kawiarenkę. Jest to ich druga kawiarenka w Polsce. Pierwszą uruchomili w Warszawie. Ich biznes się rozwija, czego dowodem jest otwarcie kolejnego punktu we Wrocławiu.

Czytaj więcej

Wino: pasja i sposób na życie

Willa Win to rodzinna firma, która powstała w 2009 roku. Na początku dostarczała wina do instytucji takich jak  hotele, restauracje i kawiarnie w Lublinie, a z biegiem lat rozbudowała sprzedaż w całej Polsce.

Czytaj więcej

Najlepsze lody w mieście

Zimne, słodkie, orzeźwiające lody to najbardziej popularny deser na świecie. Znany był już w starożytnych Atenach, gdzie Grecy  zajadali się...śniegiem z miodem i owocami. W Persji i w Indiach wykorzystywano lód i śnieg do schładzania owoców lub tworzenia mrożonych deserów. Natomiast w Europie pierwsze przepisy na lody (ze śniegu i lodu) pojawiły się na dworach angielskich i francuskich w XVI i XVII wieku.

Czytaj więcej

Strona 1 z 2