#Byckobieta On Tour w Klimkach

25 października w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym Parisel Palace w Klimkach k. Łukowa, odbyło się wydarzenie #Byckobieta On Tour. Konferencja była jedną z części projektu, który powstał jako odpowiedź na sygnały, wiadomości, prośby od kobiet, które uczestniczyły w pierwszej konferencji #byckobieta bądź słyszały relacje o niej od swoich przyjaciółek, koleżanek, znajomych.

Czytaj więcej

RECENZJA FILMU: JOKER

Amerykański thriller psychologiczny od kilku tygodni można oglądać w polskich kinach. Film cieszy się powodzeniem, na co wskazują m.in. pełne sale podczas seansów i rosnąca sprzedaż biletów. Chociaż od światowej premiery filmu w Wenecji, gdzie produkcja otrzymała nagrodę Złotego Lwa, minęło zaledwie 3 miesiące, Joker znajduje się już na 7 miejscu najlepiej sprzedających się filmów tego roku.

Czytaj więcej

RECENZJA KSIĄŻKI: PISARKA

Katarzyna Michalak, autorka powieści kochanych przez miliony Polek, wydała w 2019 roku poruszającą i osobistą trylogię, którą otwiera czterdziesta w karierze Katarzyny Michalak powieść pt. „Pisarka”. Sama autorka o książce pisze tak: „Nie zgadujcie, ile Katarzyny Michalak jest w ,,Pisarce". Po prostu dajcie się porwać powieści pełnej miłości i nienawiści.

Czytaj więcej

Ekologiczne produkty? Tylko na Jarmarku Lubelskim

Jarmark Lubelski odbywa się w każdą sobotę od godziny 8 do 13 przy Lubartowskiej 77. Na bazarze oferowane są zdrowe, ekologiczne produkty od lokalnych dostawców. Oprócz tego na gości czekają inne atrakcje: Obecność rękodzielników, którzy chcą się podzielić swoim talentem, pozwala nie tylko nabyć piękne rzeczy, ale i odkryć własną pasję, spróbować swoich sił w różnych obszarach aktywności.

Czytaj więcej