Recenzja książki: Jak zarobić (duże) pieniądze?

Czy to kolejny poradnik? Niekoniecznie. Sam autor we wstępie przyznał sie do tego, że tytuł książki powstał trochę ironicznie i z przekąsaem, a Felix Dennis nie spodziewał się, że książka zostanie odebrana tak bezpośrednio i stanie się takim hitem. Przez wielu ludzi uznawana jest za jedną z podstawowych lektur związanych z zarabianiem. Napisana w sposób bezpośredni i zabawny - czasem prześmiewa, czasem uczy, a czasem prowokuje. W końcu w marcu 2019 pojawiła się w wersji polskiej. 

Czytaj więcej

RECENZJA FILMU: PRZEMYTNIK

W marcu na wielkim ekranie możemy zobaczyć kultowego Clinta Eastwooda w roli Earla Stona, spłukanego mężczyzny po osiemdziesiątce, który staje się przemytnikiem dla kartelu narkotykowego. Nie ma nic bohaterskiego w jego postaci, ale jest niezwykle pogubionym i tym samym-sympatycznym, dzielnym staruszkiem.

Czytaj więcej

Niesamowici prelegenci i ogromna dawka wiedzy - za nami kolejne Warsztaty Szkoleniowe!

Już po raz kolejny Info Magazyn Lubelski.pl we współpracy z Cukiernią Williams zorganizował Warsztaty Szkoleniowe. Szkolenie odbyło się pod hasłem: Zarządzanie sobą w czasie, w biznesie i w sprzedaży. Było to drugie spotkanie z cyklu ML Business Training. Podobnie jak pierwsze szkolenie, także i to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami ze strony uczestników jak i prelegentów spotkania.

Czytaj więcej

Wielki Rozwój Biznesu na WWK w Lublinie

Popularne techniki sprzedażowe, które nie działają w biznesie oraz zarabianie na rynku nieruchomości to tematy styczniowej edycji WWK w Lublinie. 

Czytaj więcej