Spójrz mi prosto w oczy…

Monika Gaworska, ekspert do spraw optycznych, od niedawna prowadzi swój własny salon „Optyczne Atelier”. Na taki krok zdecydowała się po 12 latach pracy z klientem - pacjentem. Przez ten czas proponowała i profesjonalnie dobierała klientom szeroką gamę okularów korekcyjnych: do chodzenia, do czytania, do jazdy samochodem, przeciwsłoneczne, a także okulary dla osób bardzo wymagających z większymi potrzebami – okulary progresywne. Doświadczenie zdobywała dzięki pracy z wymagającym klientem. Bodźcem do założenia własnego salonu optycznego stało się liczne grono zadowolonych klientów, którzy przychodzili na wizytę tylko do niej.

Czytaj więcej

Z myślą o seniorach. Osiedle Senior Home Nałęczów

Czy zastanawiałeś się, jak może wyglądać Twoja przyszłość, kiedy Twoje dzieci założą własne rodziny i wyprowadzą się do swoich domów? A może już jesteś seniorem, który potrzebuje opieki i życia w komfortowych warunkach, na które pracowałeś przez całe życie? Chciałbyś zamieszkać na spokojnym osiedlu w malowniczej okolicy Nałęczowa? Jeśli tak, zapoznaj się z tym artykułem.

Czytaj więcej

#Nieprzypadkowy radca prawny. Jarosław Nogalski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii – Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył aplikację prokuratorską oraz studia doktoranckie w Zakładzie Bankowości i Finansów Publicznych Wydziału Prawa, Administracji i Prawa Kanonicznego KUL im. Jana Pawła II w Lublinie. W jego życiu, bardzo często decydował przypadek, ale dzięki niemu jest w miejscu, w którym miał być. Jest człowiekiem szczęśliwym i spełnionym. W swoim życiu pełni wiele ról. Jest przede wszystkim radcą prawnym, ale prowadzi też własną firmę pod międzynarodową marką Straetus, zajmującą się zarządzaniem płynnością finansową w firmach, monitoringiem płatności i windykacją wierzytelności. Zdarza mu się też występować i szkolić innych przedsiębiorców lub urzędników samorządowych. Prywatnie, mąż i ojciec dwójki dzieci, wielbiciel kryminałów i Jamesa Bonda. Fan czarnego sportu oraz miłośnik starych samochodów. Rozmowa z Jarosławem Nogalskim.

Czytaj więcej

RODO. Świadomi praw i obowiązków...

Czym jest RODO? To jedno z najczęściej wpisywanych haseł w wyszukiwarce Google w 2018 r. Z okazji pierwszej rocznicy rozpoczęcia stosowania rozporządzenia, postaramy się w przystępny i możliwie najprostszy sposób opowiedzieć o tym zagadnieniu, które w dalszym ciągu budzi wątpliwości i niesie za sobą wiele kontrowersji.

Czytaj więcej