TRZY KUCHENNE GADŻETY, KTÓRE UŁATWIĄ CODZIENNOŚĆ

Wyciskarka do soków

Nowoczesne wyciskarki są szybkie, wydajne, mają mało elementów, łatwo je złożyć oraz czyścić. Większość części można myc nawet w zmywarce. W kilka minut możesz przygotować sobie świeżą i rześką dawkę witamin. Wspaniały dodatek do śniadania lub w połowie ciężkiego dnia. Dobra

wyciskarka powinna znaleźć się w każdej kuchni, bez względu na to czy jesteś singlem, studentem czy panią domu. Super sprzęt dla całej rodziny!

 

Kawiarka

Włoska kawiarka to najlepsze urządzenie do samodzielnego przygotowania esencjonalnego espresso. Kawiarka zaparza zmielone ziarna kawy wykorzystując ciśnienie i parę wodną, tak, aby czarny napój był jak najmniej rozcieńczony, ale dobrze odcedzony z fusów. Najlepiej wybrać kawiarkę ze stali nierdzewnej, choć na ryku dostępne są tańsze aluminiowe. Przygotuj włoską małą czarną w kilka minut!

Pojemniki termiczne na żywność

Niezbędne w każdym domu. Pudełka mogą być szklane lub plastikowe. Idealne na lunch do pracy czy na piknik. Pojemniki można dostać w różnych rozmiarach, a ich ogromną zaletą jest lekkość, szczelność i łatwość w czyszczeniu. Przechowuj żywność w pojemnikach termicznych również w lodówce ( sałatki, makarony, pasty), aby dłużej zachowała świeżość.