„Nie szata zdobi człowieka”- czy aby na pewno?

Odpowiedz sobie na pytanie: jakbyś się czuł idąc na swój ślub, przyjęcie rodzinne, bal, etc. w garniturze uszytym specjalnie dla Ciebie? To byłoby wspaniałe i niesamowite, prawda? Poczuć się jak gwiazda z pierwszych stron gazet, dla której światowej sławy projektanci szyją specjalne stroje. Pokazać się w zaprojektowanym specjalnie dla siebie uniformie - to byłoby po prostu cool. Spojrzenia i pytania innych mężczyzn skąd mamy tak wspaniale dobraną marynarkę. Nasz stój przyciągałby wtedy wzrok kobiet. Brzmi perfekcyjnie.

A może jednak pojawiają się u Ciebie myśli: dlaczego właściwie mam mieć coś dopasowane specjalne dla mnie? Pójdę na targ, do sklepu odzieżowego- tam na pewno znajdę coś dla siebie. Czy aby na pewno? Ile to już razy zdarzyło się, że człowiek kupując ubranie czy to w sieciówce czy przez Internet czuł się w nim później niekomfortowo. Któż nie zanosił ubrania do krawcowej, w celu na przykład zwężenia nowych spodni. Albo marynarka była za szeroka w ramionach. „Wprawdzie nie wygląda bardzo elegancko, ale na to jedno wesele starczy”- te wypowiedzi zdarzały się już w niejednym polskim domu.

  STOLARCZYK1DSC 3383

A co jeśli Ci powiem, że możliwość uszycia własnego garnituru dostępna jest tuż za rogiem, w Lublinie? STOLARCZYK SUITS made to measure to firma zajmującą się szyciem garniturów, koszul, marynarek na zamówienie. W swojej ofercie posiadają też haftowanie loga  firmy, własnych inicjałów lub nawet cytatów na marynarce lub koszuli. Mieszczą się przy Unickiej 4 (Osiedle Wiktoryn). Podsumowując, czy szata zdobi człowieka? Niewątpliwie tak. Ludzie od zawsze chcieli wyróżniać się w środowisku. Ubiór był i jest niewątpliwie jednym ze sposobów wyrażania siebie, swojego stylu. Jeśli masz więc możliwość wyrażenia siebie poprzez garnitur skrojony specjalnie dla Ciebie- nie czekaj na nic, wyrażaj siebie!

PELNE MTM KOLOR 1