INTEGRACJA PRACOWNICZA TO INWESTYCJA

Integracja pracowników jest firmom potrzebna i przyzna to każdy pracodawca, który ma za sobą choć jeden udany wyjazd integracyjny. Udany - to znaczy wzbudzający emocje i tworzący piękne wspomnienia. Właśnie taki wyjazd buduje więzi między pracownikami, a tym samym więzi z firmą. Może się to przełożyć na większą motywację do działania, podniesienie zaangażowania, wyższą frekwencję, a w konsekwencji – lepsze wyniki całej organizacji. Warto więc zadbać o to, by koleżanki i koledzy z pracy zmienili otoczenie i świetnie spędzili ze sobą czas. Gdzie się wybrać na udaną integrację firmową? Podpowiadamy: do Hotelu Robert’s Port**** na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

DLACZEGO HOTEL ROBERT’S PORT NA MAZURACH?

Ze względu na unikalną lokalizację. Hotel położony jest nad brzegiem jeziora Tałty, w malowniczej wsi Stare Sady. To kameralne miejsce z dala od miejskiego zgiełku, gdzie panuje mazurski, dziewiczy klimat. Jednocześnie obiekt oddalony jest od Mikołajek o zaledwie 5 km. Goście mają więc na wyciągnięcie ręki, znaną wszystkim i tętniącą życiem, miejscowość turystyczną.

REGATY DLA FIRM, REJSY I EVENTY NA WODZIE

O atrakcyjności obiektu decyduje również nowoczesny port z 40 miejscami do cumowania, który daje możliwość zorganizowania regat żeglarskich. Hotel współpracuje z agencjami dbającymi o zaplecze techniczne – czarter jachtów, oznakowanie trasy, sterników, sędziów lub ubezpieczenie uczestników. Dodatkowo Robert’s Port posiada własną flotę statków pasażerskich, które kursują po jeziorze Tałty, Bełdany i największym polskim jeziorze – Śniardwy. Statki różnią się wielkością, a największy z nich może pomieścić do 250 pasażerów.

Sybilla – 48 pasażerów

Kazimierz 120 pasażerów

Mikołajki – 150 pasażerów

Gałczyński – 250 pasażerów

Na pokładach aranżowane są spotkania biznesowe, imprezy i kolacje. Organizatorzy proponują różne scenariusze – muzykę na żywo, catering, zabawy taneczne i pełne wyposażenie do przeprowadzenia szkolenia. Każdy event może się odbyć podczas rejsu lub na statku zacumowanym do brzegu – proponuje Irina Nizińska, specjalistka ds. sprzedaży. W obu przypadkach widoki są niesamowite, a wydarzenie nabiera niezwykłego charakteru.

32931r18

PRZESTRZEŃ EVENTOWA WOKÓŁ HOTELU

Jeśli planujesz wyjazd integracyjny, na którym chciałbyś przedstawić najnowszą linię produktów lub zrealizować pokaz maszyn – świetnie trafiłeś! Robert’s Port oferuje dużą przestrzeń eventową w plenerze. Możesz ją wykorzystać do rozstawienia sceny, namiotu oraz wszelkich urządzeń i akcesoriów niezbędnych do przeprowadzenia nawet najbardziej oryginalnych wystaw, rozrywek i gier teambuildingowych. Ponadto obiekt posiada prywatną plażę, tereny zielone sprzyjające wypoczynkowi na świeżym powietrzu oraz taras widokowy. W Robert’s Port nie brakuje także prawdziwie mazurskiego klimatu. Na terenie hotelu znajduje się miejsce na ognisko ze wspaniałym widokiem na Tałty i miejsce do grillowania.

ZAPLECZE KONFERENCYJNE

W obiekcie znajdują się trzy sale konferencyjne: czerwona, niebieska i zielona. Największa z nich, czerwona, pomieści nawet 200 osób w ustawieniu kinowym! Jeśli planujemy zorganizować w niej bankiet, mamy do dyspozycji 180 miejsc. Dodatkowo salę czerwoną możemy podzielić na dwie mniejsze części. Sala niebieska pomieści do 110 osób, zielona - 90. Wszystkie pełnią różne funkcje – odbywają się tam zarówno uroczyste kolacje, jak i szkolenia, konferencje lub warsztaty.

MAZURSKA KUCHNIA

Pracownicy podczas wyjazdu integracyjnego mają do dyspozycji dwie restauracje: Żeglarską i Kapitańską. Dania w Restauracji Żeglarskiej (à la carte) to połączenie potraw regionalnych z elementami kuchni nowoczesnej. Mazurska tradycja i lokalne produkty mieszają się tu z wpływami europejskimi i nie tylko. Dzięki temu mamy szansę posmakować zrazów z dziczyzny w sosie grzybowym z topinamburem i chipsem z jarmużu. W menu znajdziemy także pieczoną kaczkę z sosem czekoladowym na bazie demi glace, podawaną z konfitowanymi ziemniaczkami.

Restauracja Kapitańska oferuje śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Dominuje w niej żeglarski wystrój. Na pracownikach na pewno zrobi wrażenie bar w kształcie żaglowca oraz przeszklona podłoga z widokiem na basen i jacuzzi. Efekt jest tym większy, gdy podczas wieczornej imprezy przeszklona część staje się parkietem, przez który prześwieca światło z hotelowej Strefy Wellness. Uczestnicy firmowych integracji doceniają także panoramę Tałt, rozciągającą się z tarasów restauracyjnych.

KLUB NOCNY, KRĘGIELNIA I JESZCZE PIĘKNIEJSZE WIDOKI

Obok Hotelu powstaje Centrum Kulturalno-Wystawiennicze – najnowocześniejsze na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Otwarcie planowane jest na koniec tego roku. W Centrum będą znajdować się trzy nowoczesne sale konferencyjne z widokiem na jezioro. Największa pomieści do 350 osób. Staną się one doskonałym miejscem do zorganizowania bankietu lub szkolenia. Dodatkowo obiekt zaoferuje przestrzeń wystawienniczą do prezentacji produktów. W środku zaplanowano także nową restaurację, klub nocny i kręgielnię z salą bilardową.

GŁĘBOKI RELAKS I DBANIE O ZDROWIE

W Hotelu Robert’s Port znajduje się SPA Witalna Przystań z sześcioma gabinetami. Jeden z nich przeznaczony jest dla dwóch osób – to doskonała propozycja nie tylko na integrację, ale na romantyczny wyjazd we dwoje. Na miejscu możemy skorzystać z basenu ze strefą wellness: sauna fińska, sauna na podczerwień, łaźnia parowa, jacuzzi, pokój relaksu.

Lubiącym aktywny sposób spędzania czasu Hotel oferuje siłownię i salę fitness. W końcu dbać o formę można nawet na wyjeździe integracyjnym. Doskonale sprawdzi się także aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Wówczas będzie można pograć w siatkówkę lub wybrać się na szlaki piesze i rowerowe, korzystając z wypożyczalni rowerów i kijków do nordic walking. Okoliczne lasy i jeziora sprzyjają takim wycieczkom.

basen szeroko

NIE ODKŁADAJ INTEGRACJI NA PÓŹNIEJ

Impreza integracyjna może mieć różny charakter i warto dopasować ją do upodobań pracowników. Na szczęście Robert’s Port ma wiele twarzy jako miejsce wyjazdów firmowych. Odnajdą się tu osoby pragnące rozrywki, wielbiciele wygody i spokoju oraz miłośnicy przyrody i sportu. Nie ma więc na co czekać, zapraszamy do rezerwacji! – podsumowuje Irina Nizińska.

MY JUŻ SPAKOWALIŚMY WALIZKI I WYRUSZAMY DO HOTELU ROBERT’S PORT NA INTEGRACJĘ! DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU!

Widok ze skarpy

HOTEL ROBERT'S PORT ****

Lake Resort & SPA

Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki

T: +48 87 429 84 00 / E: recepcja@hotel-port.pl

https://www.hotel-port.pl/