Apartamenty Zdrojowe Nałęczów

"Ludzie byliby o wiele lepsi, gdyby choć raz mogli przyjechać do Nałęczowa" - napisał Bolesław Prus i zdecydowanie jest w tym dużo racji.

Nałęczów to jedno z tych miejsc na lubelszczyźnie, którego nie można ominąć, odwiedzając ścianę wschodnią. Zachęca do tego niespotykany nigdzie indziej specyficzny mikroklimat, uzyskiwany m.in dzięki szczególnym nasadzeniom w pobliskich wąwozach. Magia nie tylko alejek w Parku Zdrojowym, spacerujących po nich kuracjuszy, „reperujących” problemy sercowe :-), ale również widok oswojonych kaczek i łabędzi. Literacki klimat Willi Żeromskiego i ławeczka, na której można usiąść obok Bolesława Prusa - ostatnio widywanego również w maseczce na twarzy :-D

Na nocny, i nie tylko, odpoczynek zapraszamy w najbardziej urokliwe miejsce w Nałęczowie - Osiedle Zdrojowe - usytuowane na wzgórzu, nieznacznie oddalone od centrum, zachwycające ciszą, przerywaną jedynie szumem skrzydeł zawracających ptaków. Znajdują się tam 2 obiekty zarządzane przez naszą spółkę: Poduszka Apartamenty Zdrojowe i Apartamenty Zdrojowe Premium. W komfortowych i gustownie urządzonych oraz wyposażonych apartamentach z aneksami kuchennymi znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzeba rodzinie lub dwojgu przyjezdnym na weekend albo urlop. Poczucie spokoju i ciszy będzie sprzyjać również tym z Państwa, którzy zechcą przyjechać do nas, aby popracować, czy twórczo, czy, tak jak obecnie jest to bardzo na czasie, zdalnie.

7jpg              Alba zew

Firma Certus Apartamenty Sp. z o.o. specjalizuje się w najmie krótko- i długoterminowym obiektów własnych i powierzonych w zarządzanie, na terenie Nałęczowa i okolic. Dysponujemy różnego typu apartamentami - począwszy od miniapartamentów studio poprzez małe pokoje gościnne, 50-cio metrowe, luksusowo wyposażone apartamenty do zamieszkania jak i pobytu hotelowego, do 100-u metrowych, dwupoziomowych apartamentów de lux, wyposażonych w saunę.apart         apartament

W restauracji Lubelskie Smaki, mieszczącej się na terenie osiedla, serwujemy dla Państwa pyszne śniadania oraz całodzienne wyżywienie - w zależności od potrzeb. W obecnej dobie, na życzenie klientów, dostarczamy śniadania pod drzwi apartamentu.

W oparciu o naszą bazę noclegową, gastronomię i 2 sale bankietowo-konferencyjne, organizujemy imprezy okolicznościowe, warsztaty i szkolenia dla maksymalnie 50 osób.

syp

Druga lokalizacja naszej firmy to obiekt Willa Alba - w samym sercu Nałęczowa - z 5-cioma pokojami gościnnymi.

Serdecznie zapraszamy.

Spółka Certus Apartamenty.

PODUSZKA

http://www.apartamenty-naleczow.pl/

mail: certus.apartamenty@gmail.com

tel. 731 715 999