Dobry wypoczynek - wydajniejsza praca!

Wszyscy potrzebujemy kilku czy kilkunastu dni w roku, by odpocząć od codziennych obowiązków, wyzwań, pracy. Brak systematycznego relaksu zatraca w nas kreatywność i energię. Osoby, które nie znajdują czasu na urlop, gorzej radzą sobie z problemami, są mniej wydajne w swojej pracy. W dużym stopniu odbija się to również na ich zdrowiu.

 

Mając to na uwadze, korzystam z wypoczynku, kiedy tylko mogę. Najczęściej jest to kilka weekendowych dni, dłuższa przerwa w ferie zimowe i wiosenne oraz w wakacje - kiedy mój syn ma wolne od szkoły Dzięki temu, wyciszam emocje, odpoczywam od codziennych obowiązków, wysypiam się, regeneruję organizm. Znalazłam system pracy, który pozwala mi prowadzić taki styl życia, dzięki któremu mogę zachować równowagę fizyczną i psychiczną.

IMG 156355658028F

Praca i odpoczynek są dla mnie równie ważne. Staram się stwarzać takie warunki, w których czuję się dobrze i mogę swobodnie rozwijać swój biznes. Często moim „biurem” staje się kawiarnia lub restauracja, czy po prostu łono natury. Na chwilę mogę oderwać wzrok od kalendarza, laptopa i popatrzeć na otaczający mnie świat. Bardzo odpręża mnie zielony kolor liści, trawy, błękit nieba. Mój biznes rozwijam w różnych miejscach: w mieście, na wsi i w innych krajach. Wszędzie, gdzie jestem, mogę pracować i budować relacje biznesowe. Dobrze sobie radzę z elastycznym czasem pracy, zdaje to u mnie egzamin. Pracując na etacie, nie potrafiłam się odnaleźć, nie sprawiało mi to satysfakcji. Rutyna nie jest dla mnie sposobem na życie.

DSC 0623

Według mnie, praca to czas, a czas to życie i dlatego wykorzystuję go jak najlepiej. Z wykształcenia jestem pielęgniarką, która nie pracuje w swoim zawodzie. Postanowiłam pomagać innym na szerszą skalę, wspierając ich zdrowie i rozwój zawodowy. Mam misję, która niesie olbrzymi ładunek motywacji i pasji do tego, czym się zajmuję. Jednocześnie wymaga ode mnie dyscypliny, by podążać zgodnie z obraną drogą.

Agnieszka Stawarz

tel. 605 - 394 - 909

stawarz_a@wp.pl