„Nigdy się nie poddawaj...”

„Nigdy się nie poddawaj...” to słowa Agnieszki Król, która działa w branży MLM. Agnieszka Król z wykształcenia jest fizjoterapeutką. Jej przygoda z Multi Level Marketingiem zaczęła się 3 lata temu, gdy pracowała na etacie w szpitalu. Brak perspektywy awansu, rozwoju i poprawy zarobków spowodowały, że zaczęła szukać alternatywy. Próbowała różnych wyzwań. Wiedziała jednak, że nie jest to zajęcie, które daje jej samospełnienie. W końcu nastąpił przełom. Agnieszka odpowiedziała na ogłoszenie pracy Agnieszki Stawarz - managerki w Forever Living Products, bohaterki naszego poprzedniego wydania. Na spotkaniu, Agnieszka Król dowiedziała się więcej o firmie. „ Zainteresowałam się współpracą z Forever Living Products. Przekonały mnie wysokie zarobki i możliwość bycia swoim szefem.” - mówi Agnieszka.

 

Na początku kompletnie nie znała branży MLM. Początki nie były łatwe. Branża MLM jest jeszcze przez wiele osób źle kojarzona, a trzeba to głośno powiedzieć, że MLM w Polsce bardzo szybko się rozwija, to Biznes XXI wieku. Powstają kierunki na uczelniach wyższych. Dla jej znajomych, jak pewnie dla większości, normalna praca wiąże się wyłącznie z etatem. Ona, pomimo niechęci znajomych, nie poddała się i dalej działała, krok po kroku. „Zrezygnowałam z pracy, aby całkowicie poświęcić się multi level marketingowi. Ale to nie oznacza, że nie można dzielić swojej pracy z tym zajęciem.” - podkreśla Agnieszka Król. Na swoją pracę w MLM poświęca 2 - 3 godziny dziennie. Resztę czasu zajmuje jej opieka nad synem Bartkiem, który jest dla niej impulsem do działania.

Praca Agnieszki w MLM polega na spotkaniach biznesowych, szkoleniach. „Wspieram, pomagam i pokazuję innym możliwości jakie daje firma. ” - opisuje swoje działania.

Agnieszka posiada niesamowitą zdolność przyciągania do siebie ludzi. Świetnie buduje zespół, partnerzy biznesowi obdarzają ją ogromnym zaufaniem. Jest osobą odpowiedzialną i doskonałym sponsorem (sponsor: osoba, która wdraża nowe osoby do zespołu - dop. red.).

,,Wiele osób uważa, że MLM nie działa. Głównie są to osoby, które nie zaczęły nawet działać w MLM z obawy, że nie wyjdzie, a jeszcze większy procent osób za wcześnie rezygnuje MLM to proces i czasem trzeba byc cierpliwym" - dodaje Agnieszka. Warto tu zaznaczyć, że w tym biznesie, człowiek jest reklamą - żywą reklamą. 

Możliwości, jakie daje MLM są naprawdę przekonujące: bycie swoim szefem, zarządzanie własnym przedsiębiorstwem, zbudowanie niezależności finansowej, poprawa jakości życia.

„ Dzięki Forever zaczęłam marzyć i realizować swoje marzenia. Multi Level Marketing to przede wszystkim praca nad sobą Sprawdza naszą wytrwałość.” - mówi Agnieszka Król.

Jej mottem życiowym jest: „Nigdy się nie poddawaj.” Nigdy nie przyjmuje do wiadomości, że coś może nie wyjść. Wierzy, w to co robi. Inwestuje w siebie. Pomaga wielu ludziom spełniać ich marzenia, a także być niezależnym. ,,Niezależność to dla mnie wolność, a także możliwość decydowania zarówno w kwestiach biznesowych jak i osobistych” - dodaje.

Jakie cechy powinna mieć osoba, która chce działać w branży marketingu wielopoziomowego? Agnieszka odpowiada bez zastanowienia: wytrwałość, systematyczność, upartość. Taka osoba musi mieć wyznaczony cel, który będzie napędzał ją do podejmowania kolejnych wyzwań.

Jakim partnerem biznesowym jest Agnieszka Król? „ Jest urodzonym Liderem. Są osoby, które mówią, że dużo zrobią, ale nic z tego nie wychodzi. Agnieszka robi swoje, a ja widzę tego efekty” - mówi Agnieszka Stawarz, sponsor.

AGAKROLMLM stawarz kwiecień aga Król

Plany Agnieszki Król: „Moje plany to chęć ciągłego rozwijania się. Chciałabym stać się kobietą niezależną finansowo i pomagać innym rozwijać się i swoje przedsiębiorstwa.”

Osoby, które działają w jej grupie to przedsiębiorcy, osoby na etacie, dyrektorki szkół, kosmetyczki, fryzjerki, trenerzy personalni, osoby z branży BEAUTY, osoby z branży medycznej, ale także osoby bezrobotne. Te przykłady pokazują, że MLM może być dopełnieniem i świetnym sposobem na dodatkową pensję.

Spotkanie dwóch Agnieszek, doprowadziło do zbudowania świetnych struktur biznesowych u jednej i drugiej. Jeśli czytasz ten artykuł to wykorzystaj swoją szansę i również dołącz do grupy Agnieszki Król w Forever Living Products.

Agnieszka Król

Forever Business Owner

Tel: 513 - 678 -112

e-mail: a_krol_flp@wp.pl