FIND A WAY in business and sale

Szkolenie "FIND A WAY in business and sale" 22.11.2018

Ceny biletów

* do 21 listopada br. BILET 199

szkolenie FIND A WAY na www

Bogdan Sosnowski

Zarządza kanałem zewnętrznym Doradców Biznesowych P4 Sp. z o.o. (PLAY)

Dyplomowany Couch ICC, master NLP.

Prowadzi prezentacje oraz szkolenia z zakresu budowania zespołów, procesu sprzedażowego, rozwoju osobistego, planowania czasu i osiągania celów.

Jego misią jest: Rozwój managerów poprzez osiąganie rozwoju na wielu płaszczyznach.

Interesuje się kulturą wschodu, malarstwem oraz tańcem. 

Robert Suszko

autor – trener – konsultant

Robert Suszko trener biznesu koncentrujący się na obszarach zarządzania sobą w biznesie, motywowania, rozwoju osobistego oraz finansowego. Ma unikalną umiejętność prowadzenia treningów w sposób, który pobudza odbiorców do natychmiastowego wdrażania w praktyce poznawanych technik i narzędzi.

Jest przedsiębiorcą oraz twórcą wielu koncpecji i narzędzi biznesowych, które wdrażał w prowadzonych przez siebie firmach oraz podczas treningów biznesowych.

Absolwent Master of Business Administration, Executive (Uniwersytet Śląski – IAE Aix-Marseille Graduate School o Management) oraz uczestnik wielu szkoleń międzynarodowych organizowanych przez największe firmy szkoleniowe globu.

Umiejętności trenerskie oraz wiedzę zdobywał jako praktyk biznesu i sceny, wykładowca prywatnych uczelni, oraz absolwent jednego z najbardziej cenionych międzynarodowych szkoleń trenerów Train the Trainer Blaira Singera.

Robert Suszko jest również autorem ponad 60 artykułów o tematace biznesowej oraz poruszającej warsztat rozwoju osobistego i finansowego.

Marcin Osman

Prezes OSMPOWER.pl, autor 4 książek, praktyk sprzedaży, wydawca bestsellerowych książek Garyego Vaynerchuka w Polsce.

Na swoich wystąpieniach przedstawia zawsze 100% praktyki, zero teorii. Jego domeną jest „działanie tu i teraz z tym co masz” a jego największą wartością jest skuteczność.

Propagator hustlerskiej postawy działania oraz ekonomii wdzięczności. Aktywny twórca treści video. Przeprowadził ponad 200 webinarów i kilkaset Facebook live’ów, na których dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu sprzedaży, marketingu i selfpublishingu. Dzięki jego kursom selfpublishingowym wydane zostało ponad 50 książek. Jego mottem jest „czytaj i działaj”!