Otwarcie na Młodą Siłę w Biznesie 

Od 20 lat wspiera przedsiębiorców w podnoszeniu poziomu ich wiedzy, innowacyjności i konkurencyjności. Zrzesza  ponad 200 firm Lubelszczyzny. Teraz postanowił swoją pomocą wesprzeć młode, ambitne osoby, które dopiero zaczynają swoją biznesową karierę. Mowa o Lubelskim Klubie Biznesu i jego ostatnich działaniach. 

Lubelski Klub Biznesu od 2018 roku wspiera startupy i młodych przedsiębiorców oferując im mentoring. W 2021 roku rusza II edycja Akademii Mentora LKB, do której może zgłosić się każda osoba, rozpoczynająca swoją karierę zawodową. Mentorami są wybrani przedsiębiorcy zrzeszeni w LKB reprezentujący największe firmy Lubelszczyzny. Pomagają oni początkującym biznesom pokonać kamienie milowe, które stoją na drodze do ich sukcesu. Jednak mentoring i słuchanie głosu młodych to nie wszystko…. 

Lubelski Klub Biznesu, który od początku istnienia stawiał na biznes budowany na wartościach, postanowił zacząć nimi inspirować. Tak powstał pomysł zorganizowania forum inspiracji pod nazwą #Positive Impact,. Wydarzenie swoją premierę miało w dniu 15 grudnia 2020r. o godzinie 15.00 na kanale YouTube „Stowarzyszenie LKB”. 

Prelekcje podczas Forum wygłosili praktycy biznesu, inspirujący mówcy i jednocześnie wspaniali ludzie! Podzielili się swoim doświadczeniem drogi do sukcesu, która nie zawsze była prosta i oczywista.

 PI PRELEGEENCI

Jeśli jesteś na początku drogi zawodowej, szukasz swojego miejsca w biznesie, zależy Ci na ciągłym doskonaleniu i rozwoju? Założyłeś startup lub masz to w planach? Chcesz dowiedzieć się co kieruje ludźmi sukcesu, jakie cechy są fundamentem budowania własnej marki i jaka jest „tożsamość przedsiębiorcy”? Obejrzyj  #Positive Impact – Forum Inspiracji i pozwól sobie na sukces! Forum to 9 niesamowitych wystąpień! Połączenie młodości z doświadczeniem to pobudzenie kreatywności
i innowacyjności – wszystko to znajdziecie w  #Positive Impact. 

„Chcemy słuchać młodych i odpowiadać na ich potrzeby. To właśnie obecne pokolenie Y będzie za chwilę decydowało o funkcjonowaniu naszej gospodarki. Ważne, żeby wiedzieli, że ich głos jest słyszany już teraz, a dojrzali przedsiębiorcy chcą korzystać z ich wiedzy i wesprzeć w rozwoju. W LKB obserwujemy synergię młodości z doświadczeniem. Jest to układ win-win, wyzwalający pozytywną energię. A my, jako LKB, z radością witamy startupy w naszym gronie!” – mówi Agnieszka Gąsior-Mazur, Prezes Lubelskiego Klubu Biznesu.

PREZES LKBjpg

Zainspirujcie się razem z nami! A jeśli interesuje Was wzięcie udziału w Akademii Mentora 2.0  w roli Mentee, wyślijcie zgłoszenie na adres lkb@lkb.lublin.pl.