II BIZNESOWE SPOTKANIE NOWOROCZNE

W dniu 31 stycznia w Hotelu Hampton by Hilton Lublin odbyło się II Biznesowe Spotkanie Noworoczne. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin.

Wśród zaproszonych Gości znaleźli się przedstawiciele samorządów, instytucji kultury, nauki i biznesu. Pan Prezydent Krzysztof Żuk wygłosił oficjalne przemówienie, w którym podkreślił wpływ inwestycji biznesowych na rozwój i atrakcyjność naszego miasta.

DSC 8549

Ideą spotkania było stworzenie przestrzeni do nawiązania i pielęgnowania relacji biznesowych, a także podziękowanie za dotychczasową współpracę.

Hampton by Hilton Lublin to hotel dedykowany głownie gościom biznesowym, a stosowane przez markę rozwiązania i udogodnienia to wynik 100 lat doświadczeń sieci Hilton Worldwide, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Lublin to miasto ludzi kreatywnych i twórczych! Taka idea przyświeca również marce Hampton by Hilton, która dzięki pasji i zaangażowaniu całego zespołu tworzy dla gości niezapomniane wrażenia z podróży oraz biznesowej współpracy.

DSC 8647

W programie spotkania znalazła się m.in. kolacja bankietowa oraz recital muzyczny Łukasza Jemioły. Zaproszeni goście mieli okazję skosztować autorskich dań Szefa kuchni Marcina Szuleja - przygotowanych specjalne na ten wieczór. Największym uznaniem cieszył się występ Natalii Maksymowicz, która zachwyciła gości artystycznym kunsztem gry na skrzypcach w musicalowych aranżacjach.

DSC 8734

Lublin obecnie zajmuje 4 miejsce wśród największych miast startupowych w Polsce, natomiast hotel Hampton by Hilton zajmuje 4 miejsce wśród wszystkich hoteli marki Hampton w regionie EMEA (Europa, Azja i Afryka) – w rankingu ocen gości. Jesteśmy bardzo dumni z tak wysokiego wyniku – powiedziała Anita Wysokińska – prezes zarządu Global Property Sp. z o.o. S.K.A. – właściciel hotelu.

DSC 8541

Lublin jednoczy sektor nauki, administracji i przedsiębiorstw - Hotel Hampton by Hilton tworzy przestrzeń do budowania wartościowych relacji biznesowych opartych na zaufaniu, jakości i zorientowaniu na potrzeby swoich gości i klientów.

Patronat Prezydenta Lublin 002