BĄDŹ SZCZĘŚLIWY W BIZNESIE!

Przed nami jedyny taki Festiwal w Polsce. Na jednej scenie zaprezentują się ludzie ze świata muzyki, kultury, sportu, mediów i biznesu.

Festiwal „Szczęśliwe życie w biznesie” odbędzie się 20 – 21 marca w Parisel Palace w Klimkach k. Łukowa. Przed publicznością wystąpią Krzysztof Antkowiak, Misiek Koterski, Cezary Kucharski, Katarzyna Rudnicka, Beata Namiotko, Leon Paduch, Anna Ewa Suska, Kamila Stolarczyk, Mateusz Mrozowski, Andrzej Zdanowski i Paulina Michalik. Każdy z prelegentów opowie o swojej drodze w biznesie, sukcesach, porażkach i zdobytym doświadczeniu. Na festiwalu dowiemy się też, co znaczy dla nich sukces i dzięki komu go osiągnęli.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, osób związanych z biznesem oraz rozwojem osobistym szukających własnej drogi i spokoju, ale tak naprawdę dla każdej osoby, która chce uporządkować swoje działanie i ukierunkować swoje życie, odnajdzie dla siebie przesłanie motywujące do dalszej aktywności.

Organizatorzy, poprzez to wydarzenie, chcą pokazać inne oblicze sukcesu i przedsiębiorcy, który prowadzi swoją działalność w Polsce.

Zaproszeni prelegenci dadzą świadectwo o sobie, swoich życiowych decyzjach i wyborach. Podzielą się doświadczeniem i wiedzą dotyczącą właściwego prowadzenia biznesu i swojego życia.

Podczas Festiwalu chcemy pokazać, że w biznesie, podobnie jak w życiu osobistym, ważne są takie wartości jak - wiara w innych ludzi, w siebie, w Boga. Warto żyć i mieć rodzinę, która jest dla nas wsparciem – mówi Hanna Dulny, organizator Festiwalu „Szczęśliwe życie w biznesie” i współwłaściciel Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowego Parisel Palace k. Łukowa.

Jeśli chcesz odnaleźć równowagę i miłość w swoich działaniach, nauczyć się budować właściwe relacje z innymi firmami i drugim człowiekiem, a także doświadczyć tego, że wiara może przezwyciężyć wszystko, przybądź do Parisel Palace w dniach 20 – 21 marca. Więcej informacji o wydarzeniu pod adresem: www.biznespariselpalace.pl/konferencja.