#Byckobieta On Tour w Klimkach

25 października w Centrum Konferencyjno – Wypoczynkowym Parisel Palace w Klimkach k. Łukowa, odbyło się wydarzenie #Byckobieta On Tour. Konferencja była jedną z części projektu, który powstał jako odpowiedź na sygnały, wiadomości, prośby od kobiet, które uczestniczyły w pierwszej konferencji #byckobieta bądź słyszały relacje o niej od swoich przyjaciółek, koleżanek, znajomych.

Pomysłodawczynią przedsięwzięcia jest Marta Klepka, na co dzień Dyrektor Hotelu Blow Up Hall, a organizatorami byli Hanna i Andrzej Dulni, właściciele Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem.

Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, czerpania energii, nauki, wzajemnej motywacji i wsparcia. Pomimo, że wydarzenie było skierowane głównie do kobiet, na sali nie zabrakło również panów, którzy wysłuchali ciekawych i merytorycznych prelekcji, na temat szczęśliwego życia, pasji, biznesu, mody.

parisel 2

Konferencję otworzyła Anna Suska, która podczas swojego wystąpienia poruszyła tematy budowania i tworzenia własnej marki. Następnie głos zabrało małżeństwo Anny i Jakuba Zająców. Państwo Zająć opowiedzieli o miłości, pasji i wspólnej pracy z fashionable.com.pl. O godzinie 19 na scenie pojawiła się Anna Męczyńska – znana kostiumograf, ekspertka ds. stylu, autorka książki „FIGURA JAK Z EKRANU”. Stylistka opowiedziała o modzie, ciekawych trickach w stylizacjach oraz o tym, jak wyglądać jak milion dolarów, w ogóle nie wydając takiej sumy pieniędzy.

Gościem specjalnym wieczoru był Marcin Prokop, popularny prezenter telewizyjny. Na koniec wydarzenia, wszyscy uczestnicy udali się na słodki poczęstunek. Goście, byli zachwyceni zorganizowanym wydarzeniem, a także Parisel Palace – miejscem idealnym do zorganizowania wesela, konferencji, czy spotkania biznesowego na wysokim poziomie.

parisel 5