TO ZNOWU SIĘ STAŁO!!! SZKOLENIE „BOSKA SPRZEDAŻ” JUŻ ZA NAMI

Kolejne szkolenie - „Boska sprzedaż”, które dla Was zorganizowaliśmy, przeszło już do historii. Ogromna porcja wiedzy, doświadczenia, technik sprzedaży, wpływania na klienta i odnoszenia jak najlepszych sukcesów w branży handlowej pozostała jednak w głowach i sercach uczestników. Dlaczego w sercach? O tym, oraz o całym wydarzeniu, w dalszej części artykułu.

 

Szkolenie zapowiadane było jako pierwsze takie w historii Polski. I rzeczywiście takie było. O merytoryczną część tego wydarzenia zadbało dwóch niesamowicie charyzmatycznych i uzdolnionych prelegentów: Mateusz Mrozowski i Dominik Stanecki. Mateusz Mrozowski to przede wszystkim przedsiębiorca z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Autor bestselleru „Sprzedaż jest sexy alby nie ma jej wcale”. 17 razy uzyskiwał tytuł sprzedawcy miesiąca, w tym najskuteczniejszego sprzedawcy 2016 roku i najlepszego dyrektora sprzedaży 2017 roku. Jest wykładowcą akademickim. Publikuje swoje artykuły w najlepszych pismach biznesowych. Na swoim koncie ma ponad 5000 przeszkolonych sprzedawców. Dla Mateusza Mrozowskiego najlepszym podręcznikiem biznesowym jest...Biblia. To właśnie tam każdy znajdzie wskazówki, co robić, aby dobrze zarobić, jak właściwie prowadzić biznes i dlaczego podążanie za Jezusem jest tak ważne w życiu. Więcej o Mateuszu dowiecie się z wywiadu z nim w 14 wydaniu naszego Magazynu. Drugi z prelegentów - Dominik Stanecki - to osoba o niezwykłej charyzmie, energii, pasji do tego, co mówi i co robi. Lider, przywódca, człowiek sukcesu. Urodził się w Lublinie, ale tak naprawdę od 8 lat mieszka w Polsce. Gdy był dzieckiem, rodzice przeprowadzili się do Kanady. To właśnie tam doskonale nauczył się posługiwać językiem angielskim. Poznał też prawdziwych „rekinów sprzedaży”, którzy potrafili sprzedać niemal wszystko. Dzięki wiedzy zdobytej w Ameryce Północnej dziś szkoli lubelskich przedsiębiorców w zakresie sprzedaży i w wyróżnianiu się na rynku. Dominik publikuje też swoje artykuły w naszym Magazynie.

DSC 4382

Szkolenie zorganizowane było w Szklanej stodole w Motyczu. To klimatyczne miejsce, idealne na ślub, uroczystość rodzinną i szkolenie biznesowe. Szklana stodoła jest w całości przeszklonym budynkiem, w której dominuje prosty design – tak naprawdę każdy ma możliwość dokonania własnej aranżacji wnętrza stosownej do wydarzenia, które będzie organizował. Atutem tego miejsca jest także bliska odległość od Lublina. W ciągu 15 minut jesteśmy w stanie przejechać z miasta do Szklanej stodoły.

DSC 4336

„Boska sprzedaż” rozpoczęła się o godzinie 14. Wszystkich przybyłych gości przywitał Jakub Jarzynka, prowadzący to wydarzenie. Po krótkiej „rozgrzewce”, zaprosił na scenę pierwszego prelegenta, Mateusza Mrozowskiego. Mrozowski w swoim wystąpieniu mówił o tym, jak poprawić własny styl sprzedażowy. Tłumaczył, jak rozpoznać potrzeby klientów. W swojej prezentacji odnosił się do emocji klientów, mówiąc, że człowiek wiele decyzji podejmuje, „myśląc sercem”. Każdy uczestnik, po wykładzie Mateusza Mrozowskiego, nabył umiejętności wzbudzania konstruktywnego napięcia swoich rozmówców w celu sprowokowania do dalszych działań zgodnych z przyjętymi założeniami. Po wystąpieniu Mateusza Mrozowskiego odbyła się przerwa networkingowa. Oprócz kawy i ciasta, uczestnicy zjedli...kiełbaskę z grilla. Takiego poczęstunku, w województwie lubelskim, nie było na żadnym szkoleniu. Po przerwie networkingowej głos na scenie zabrał Dominik Stanecki. Podzielił się on z uczestnikami najnowszymi i najskuteczniejszymi narzędziami sprzedaży. Mówił też, jak zatrudniać, szkolić, zatrzymywać i nagradzać sprzedawców i ich zespoły. W swoim wystąpieniu opowiedział o technikach zamykania sprzedaży i budowaniu silnych relacji z potencjalnymi klientami za pomocą typologii. Na zakończenie wspomniał o sile LinkedIna i skuteczności z jego korzystania. Wystąpienie Dominika Staneckiego, jak również Mateusza Mrozowskiego, uczestnicy nagrodzili gromkimi brawami.

DSC 4288

Jeśli jeszcze nie byłeś na szkoleniu organizowanym przez nasz Magazyn, to nic straconego. Już po wakacjach planowane jest kolejne szkolenie. Śledź na bieżąco nasz fanpage na facebooku i stronę internetową magazynlubelski.pl .