„Alicja w krainie obrazów” - pokaz mody Agnieszki Tokarz Iwanek

10 maja w Hotelu Royal Botanic w Lublinie odbył się pokaz mody Agnieszki Tokarz – Iwanek „Alicja w krainie obrazów.” Motywem przewodnim uroczystości była moda połączona ze sztuką. Podczas pokazu, oprócz kreacji, zaprezentowano też obrazy polskich i zagranicznych artystów.

 

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19. Wszystkich zaproszonych gości przywitała Grażyna Hryniewska – Kalicka, prowadząca pokaz. Na początku, zaprezentowano kolekcję sukienek koktajlowych firmy Tokarz Design. Oprócz uniwersalnych kreacji, pojawiły się propozycję stylizacji dla Pań o większych rozmiarach. Następnie, męską kolekcję garniturów na najbliższy sezon, zaprezentował Kamil Stolarczyk ze Stolarczyk Suits made to measure – firmy, zajmującej się szyciem na miarę. Modele prezentujący garnitury, ku zaskoczeniu wszystkich, wyszli na początku na wybieg ubrani niczym roboty przyszłości. Miało to na celu pokazanie, że cyfrowy świat, sztuczna inteligencja i nowe technologie coraz bardziej wkraczają do naszego życia, naszych miejsc pracy i odpoczynku. Dopiero po tej prezentacji, oczom przybyłych gości ukazały się świetnie skrojone garnitury. Na ostatnim wyjściu, modelki zaprezentowały kreacje z kolekcji casual.

TOKARZtokarz pokaz 2

Na koniec, wszyscy zgromadzeni na sali goście, brawami podziękowali organizatorom za to wydarzenie i udali się na słodki poczęstunek.