KONKURS "AKTYWNA KOBIETA SUKCESU"

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "AKTYWNA KOBIETA SUKCESU", organizowanym przez Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan
Konkurs skierowany jest do kobiet z terenu województwa lubelskiego, właścicielek firm, kobiet pracujących na stanowiskach kierowniczych oraz angażujących się w działalność społeczną-kulturalną. Jeśli jesteś jedną z Nich, wypełnij formularz zgłoszeniowy! 
Celem Konkursu jest pokazanie, jak kobiety z terenu województwa lubelskiego budują świetnie prosperujące firmy, świadomie tworzą swoją markę osobistą, wspierają działania na rzecz społeczności oraz motywują i inspirują do rozwoju. Celem Konkursu jest promowanie i wspieranie aktywności kobiet oraz upowszechnianie dobrych praktyk.
13 grudnia, na uroczystej Gali, będącej zwieńczeniem konferencji "Gospodarka i rynek pracy przyszłości" zostaną wręczone nagrody w trzech kategoriach
1. Kategoria „BIZNES” – nagroda dla kobiety – właścicielki, prezes firmy
2. Kategoria „ZARZĄDZANIE” – nagroda dla kobiety pracującej na stanowisku kierowniczym, dyrektorskim, managerskim
3. Kategoria „DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNO-KULTURALNA” – nagroda dla kobiety angażującej się w działalność społeczno-kulturalną.
Zgłoszenia do Konkursu można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w jednej wybranej Kategorii poprzez wypełnienie formularza i przesłanie skanu na adres e-mail: biuro@prywatni.lublin.pl  lub tradycyjną pocztą na adres: ul. 1-go Maja 16, 20-410 Lublin.