„SIŁA JEST KOBIETĄ”!

Przyjdź na całodzienne warsztaty z kobietami i dla kobiet. Zobaczysz w sobie to czego na co dzień nie dostrzegasz.

Skorzystaj z tego wyjątkowego dnia Twojego życia, który zapamiętasz na zawsze bo zmieni Twoje myślenie, otworzy Twoją świadomość, pozwoli przepracować fatalnie zapisane emocje.

To dzień, który prawdopodobnie zmieni Ciebie.

Jeden dzień. Jeden!

Daj sobie tę szansę.

Warsztaty odbędą się 9 października w Lublinie

w hotelu FOCUS przy al. Warszawskiej 109
w godzinach 10.00 - 17.00

Warsztaty poprowadzą kobiety, które wykazały się ogromną siłą i determinacją.

Każda z nich podzieli się swoim doświadczeniem, nauczy, uświadomi i przećwiczy z Tobą tematy, które są trudne w życiu. Tematy, do których nie sięgamy na co dzień.

Prawdopodobnie będą łzy, wzruszenie i ściśnięte gardło.

Ale z pewnością przyjdzie również czas na uleczenie, wyrzucenie żalu, zmianę świadomości i zrozumienie siebie i swojego rodu.

To mocny i głęboki warsztat, którego pragnie Twoja dusza.

Nie ma znaczenia czy jesteś studentką i cały świat przed Tobą.

Nie ma znaczenia czy jesteś u progu kariery zawodowej. Nie ma znaczenia czy jesteś mamą i żoną i masz ciągły brak czasu? Nie ma znaczenia czy prowadzisz firmę i delegujesz zadania? Nie ma również znaczenia, czy jesteś spełniona w miłości? Czy może jesteś babcią, która uwielbia swoje wnuki?

Jesteś Kobietą! Masz swoją siłę i sprawczość.

Tylko czy wiesz, gdzie ona się znajduje? Z czego wynika? Jak z niej korzystać?

Jesteś kolejną Kobietą z Twojego rodu i to Ty wnosisz nową wiedzę dla kolejnych pokoleń.

Nie przegap tego wydarzenia.

Już dziś zapisz się i przyjdź po swoje.

Pod jednym dachem warsztaty poprowadzą:

Anna Pieprzak-Wałowska

Anna Pieprzak Wałowska zajmuje się przyczynami wszelkich problemów. Skupia się na rodowych zawirowaniach, które drzemią w człowieku od pokoleń. Osobiście opracowała własną metodę odkrywania i uświadamiania w sobie schematów, które ograniczają rozwój. Ustawienia są głębokie i odkrywają intencje i słowa jakie wypowiedzieli przodkowie. Anna ma duża rodzinę. Jest matką trójki dzieci i ośmiorga adoptowanych, a także babcią trójki wnuków. Swoją wiedzę ma po przodkach, od których czerpała i czerpie do dziś dla siebie i innych.

Hanna Dulny

Hanna Dulny - bizneswoman, przedsiębiorca od ponad 20lat. Razem z mężem Andrzejem prowadzi hotel Parisel Palace Leśne Zacisze w Klimkach oraz Salon Ślubny Parisel w Łukowie. Mężowi sięga do ramienia, ale w życiu sięga chmur. Wyznacza kierunki i żyje marzeniami, w których uczy, bawi, karmi i roztacza światło i zawsze jest sobą. Do ludzi podchodzi z szacunkiem, miłością i uznaniem. Zawsze przekuwa negatywne myśli na pozytywne. Uważa, że dobra energia wróci do nas ze zdwojoną siłą. Pokazuje lepszy i piękniejszy świat, poprzez wartości rodzinne. To rodzina - ród daje jej siłę do działania. Dzieli się dobrem, które ją spotyka. Uwielbia wyzwania i nigdy się nie cofa ani w życiu zawodowym ani prywatnym.

Sylwia Pogorzelska

Propagatorka życia w pełnej świadomości. Zaraża pasją. Wspiera Kobiety. Pomaga uruchomić wewnętrzną moc. Mówca motywacyjny.

Emilia Komarnicka Klynstra

Urodzona w Brzegu w 1985 r. Całe dzieciństwo spędziła na scenach amatorskich zespołów wokalnych i tanecznych. Ukończyła wydział aktorski PWSFTviT w Łodzi oraz Państwowe Studium Choreograficzne, na kierunku taniec współczesny.
Aktorka wielu scen teatralnych w Polsce. Przez kilka lat związana z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Od 2014 r. aktorka Teatru Ateneum w Warszawie. Współpracowała z uznanymi polskimi reżyserami na najlepszych polskich scenach teatralnych, a także w Teatrze Telewizji.
Grała w wielu filmach i serialach telewizyjnych m.in. w "Ranczo" i "Na dobre i na złe". Z dużym powodzeniem wystąpiła w programie rozrywkowym "Twoja twarz brzmi znajomo".

Kamila Stolarczyk

Kobieta, która inspiruje na każdym kroku. Wizjonerka, kreatorka, przedsiębiorca, mentor oraz gigantyczne źródło pozytywnego myślenia. Swoją energią dzieli się z innymi i inspiruje do działania. Dzięki własnym pomysłom i projektom przenosi życie oraz biznesy innych ludzi na wyższy poziom.