Premiery i gwiazdy motoryzacji na Warsaw Motor Show

Jesteście gotowi na ogromną dawkę motoryzacyjnych emocji? Jeśli tak, rezerwujcie termin 16-18 listopada i przyjeżdżajcie do Ptak Warsaw Expo na Warsaw Motor Show. Na miejscu tysiące aut, setki supercarów, rallycross, driftowozy, wyścigówki, rajdówki, samochody koncepcyjne, tor dla samochodów elektrycznych oraz wielkie gwiazdy motorsportu i branży motoryzacyjnej, którym przewodzi gość specjalny - Richard Hammond.

 

Warsaw Motor Show to impreza tworzona przez ludzi z pasją, czego najlepszym przykładem jest Dyrektor Targów – Antoni Ptak Jr., który swoją przygodę z motorsportem rozpoczął w wieku 13 lat, wygrywając m.in. kartingowe Mistrzostwo Polski czy wyścig europejskiej serii Formuły 3 na słynnym torze Silverstone.

- Chcemy, aby na tej imprezie każdy czuł się komfortowo, mógł skorzystać z atrakcji i świetnie się bawić. Nasze targi to świetne miejsce aby zobaczyć najnowsze trendy w motoryzacji, które nie są ogólnodostępne. To impreza dla wszystkich – od pasjonatów po sympatyków – przekonuje Antoni Ptak Jr.

Warsaw Motor Show odbywać się będzie na powierzchni przeszło 100 tys. m2. Przed rokiem imprezę odwiedziło ponad 150 tysięcy osób. Teraz kolejnych odwiedzających mają przyciągnąć nowości takich marek jak Aston Martin, Lamborghini, Bentley, Mercedes-Benz czy Audi.

Gościem specjalnym targów jest legenda dziennikarstwa motoryzacyjnego, znany z wielu programów telewizyjnych Richard Hammond. Na nim ta lista się jednak nie kończy, bo na imprezie nie zabraknie także znakomitych osobistości z motorsportu – Karoliny Pilarczyk, Gosi Rdest, Karola Basza, Bartosza Ostałowskiego czy Macieja Wisławskiego. W Ptak Warsaw Expo pojawią się także youtuberzy i dziennikarze – Andrzej Borowczyk, Aleksandra Kutz, Kickster, Moto Doradca oraz Zachar OFF.

IV edycja Warsaw Motor Show odbędzie się 16-18 listopada w Ptak Warsaw Expo.

Bilety oraz więcej informacji:

warsawmotorshow.com/bilety

www.facebook.com/warsawmotorshow