W co się ubierasz w te święta? W czym usiądziesz do wigilijnego stołu?

Czy widzisz co się dzieje za oknem ? Spójrz, rozejrzyj się!

U sąsiada w domu migają lampki, witryny sklepowe jakby bardziej kolorowe, dni są bardzo krótkie, nawet Mikołaj już był...

NADCHODZĄ ŚWIĘTA !!!

Lista prezentów z pewnością jest gotowa, choinka z lokalnego targu już stoi w salonie, karp już czeka na złowienie, a w powietrzu czuć tę wyjątkową atmosferę.

Stół wigilijny nakryty białym obrusem, zastawa lśni, puste miejsce czeka na zbłąkanego wędrowca, w tle słychać kolędy lub... głos partnerki:

„Waldek, przecież ta koszula jest stara i brudna!” lub „Marcin chcesz w tych spodniach usiąść do świątecznego stołu?!?”, albo „Piotrusiu na wigilię przyjeżdża moja matka, więc zakładaj nowy garnitur!”

Cały świąteczny anturaż przygotowany: stroiki, choinka, kompot z suszu, opłatek, nawet śnieg spadł, a Ty?

- W co się ubierzesz?

- W czym wystąpisz na „scenie”, na którą wszyscy czekają calutki, okrągły rok?

Odpowiednio wcześniej upewnij się, czy masz czysty garnitur lub marynarkę, czy dopinasz spodnie w pasie oraz czy inne części Twojej eleganckiej garderoby są w stanie użyteczności.

Gdy jednak okaże się, że tak nie jest, to masz jeszcze trochę czasu, by pójść na zakupy lub odwiedzić krawcową, która poszerzy spodnie.

Całe szczęście galerie handlowe są otwarte, a sklepy mają wiele atrakcyjnych ofert.

Jeżeli trudno Ci znaleźć czas na wyjście do butików, można zamówić coś przez Internet, pilnując odpowiedniego terminu dostawy (zwykle zakupy on-line w tym czasie mają dłuższy okres realizacji).

Każda okazja lub miejsce, w jakim przebywamy ma swoje odzwierciedlenie w naszym wyglądzie.

Idąc na basen zabieramy ręcznik i klapki, do kina ubieramy się wygodnie i na luzie, natomiast wybierając filharmonię nasz ubiór będzie już zupełnie odmienny.

Nasz strój odzwierciedla szacunek dla drugiej osoby. Jest wyrazem naszego wyczucia sytuacji i miejsc, w których się znajdujemy. Potraktuj ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia jako okazję do tego, by poczuć się trochę inaczej niż na co dzień, by nadzwyczajnej zadbać o swój wygląd, by pokazać się najbliższym z jak najlepszej strony.

Ubierz się w wizytowe spodnie, uprasuj najlepszą koszulę jaką masz, a może nawet załóż do niej krawat. Popatrz w lustro i sam zdecyduj, czy marynarka, czy elegancki sweter będą dobrym uzupełnieniem Twojego stroju.

STOLARCZYKPELNE MTM KOLOR 1

ul. Unicka 4, Lublin, tel. 503-040-034

https://www.stolarczyksuits.pl/

Znajdź nas na Facebooku!