MOCY PRZYBYWAJ!!!

W poprzedni piątek, gdy otworzyłem swoją szafę uśmiechnąłem się i poczułem jak Superman! Nie z powodu posiadanych mocy (a szkoda), lecz liczby granatowych garniturów wiszących na wieszakach. Różne odcienie granatu rozróżniały od siebie poszczególne sztuki.

Jeden obok drugiego w rzędzie przywołały mi obraz sceny z filmu o superbohaterach, w których niejednokrotnie widziałem jak np. Batman jadąc na akcję ratowania świata, otwiera swoją szafę, a w niej kilkanaście takich samych peleryn; pamiętacie to?!?

Od razu skojarzyłem, że granatowy garnitur to taka dzisiejsza super peleryna eleganckiego mężczyzny. Znam wielu mężczyzn, którzy z racji wykonywanego zawodu codzienne ubierają się w garnitur. Częste używanie jednego garnituru, wiążę się z jego szybkim zużyciem. Wybłyszczenie tkaniny na łokciach w marynarce lub w spodniach na pośladkach i udach, to najczęściej spotykane ślady wyeksploatowania. By temu zapobiec warto mieć w swojej garderobie minimum 5 garniturów. Każdy na inny dzień tygodnia. Nie wszystkie muszą być jednakowe. Proponuję by dwa z nich były zupełnie gładkie, natomiast pozostałe wykonane z tkanin w delikatną kratę, posiadających mikrowzór lub niezbyt rzucającą się w oczy strukturę. Sprawdzonym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch par spodni* do każdego garnituru. Ta dolna część naszego stroju przyjmuje znacznie więcej obciążeń niż marynarka, którą zdejmujemy chociażby podczas jazdy autem lub pociągiem. Druga para spodni daje też komfort zamiany, gdy te pierwsze są w pralni. Granatowy garnitur jest idealny zarówno do zadań specjalnych, jak i na co dzień. Doskonale wygląda w telewizji, na scenie, bezproblemowo komponuje się z koszulam iw każdym kolorze. Jest zawsze aktualny modowo i jest ponadczasowy. Wybierając się na mniej oficjalne spotkanie lub okazje można szybko i łatwo znacznie zmniejszyć formalną rolę grantowego garnituru, zakładając pod marynarkę kamizelkę w dość widoczną kratę, np. na szarym tle. Kamizelka w zależności od typu sylwetki i upodobań może być jednorzędowa lub zapinana na dwa rzędy guzików. Obecnie topowym i najbardziej zamawianym modelem jest dwurzędówka z wyłogami. Dobrze dopasowany i czysty garnitur daje poczucie większej pewności siebie w pracy i na różnych uroczystościach.Gdy zakładam mój granatowy garnitur z miękkiej, włoskiej wełny, to czuję jak nabieram mocy, uśmiecham się do faceta w lustrze i jestem gotowy na „akcję” – to jest moja superpeleryna!!!

A jaka jest Twoja?

STOLARCZYKPELNE MTM KOLOR 1

Stolarczyk Suits

ul. Unicka 4, Lublin, tel. 503-040-034

https://www.stolarczyksuits.pl/

 

*(Nie dotyczy pracy zdalnej przed monitorem)