Remontuj z Glazurą Królewską

Wiosna oprócz długich i jasnych dni, przynosi ze sobą więcej czasu, sił i ochoty na zmiany. Między innymi dlatego wraz ze słoneczną porą roku ruszają w domach remonty. Sezon właśnie się rozpoczął, a wraz z nim metamorfozy wnętrz. Malujemy, meblujemy, ale także wywracamy wszystko do góry nogami. A najwięcej prac remontowych odbywa się w łazienkach! Instalacje, wymiana płytek i armatury, a może też nowy, bardziej funkcjonalny układ? Bez względu na rozmiar  łazienki, to właśnie z tym pomieszczeniem mamy najwięcej problemów. Jednak przemyślany plan i fachowa pomoc może je łatwo rozwiązać. Zaplanuj i przygotuj się na remont łazienki w trzech krokach.

 

Krok 1. Plan i inspiracje.

kwiecie glazura grzejniki ozdPrzejrzyj czasopisma projektowe i strony internetowe, starając się określić style, które ci odpowiadają oraz takie elementy, których na pewno nie wyobrażasz sobie u siebie w domu. Określ budżet remontowy, a potem wejdź do swojej łazienki i dobrze jej się przyjrzyj. Zrób pomiary ścian Zastanów się nad zmianami, które chcesz wprowadzić. Co wymaga zmian? W jakich kwestiach możesz pójść na kompromis? Przeanalizuj swój styl życia. Zanotuj wszystkie niezbędne elementy, które powinny znaleźć się w nowej łazience (urządzenia, armatura, meble, kolory). Utwórz plik lub tablicę inspiracji. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, o których nie myślimy w pierwszym momencie, a które mogą wnieść do naszych domów nie tylko funkcjonalność, ale także ciekawy designerski efekt. Dobrym przykładem są grzejniki dekoracyjne. Odpowiednio dobrany grzejnik, świetnie współgra stylistycznie z resztą elementów wciąż pełniąc swoją podstawowa funkcję. Producent grzejników łazienkowych Terma, posiada w swojej ofercie ultranowoczesne produkty, które całkowicie zmieniają postrzeganie grzejnika. Nie trzeba ukrywać go pod parapetem czy zasłaniać obudową, gdyż jest on zaprojektowany po to, aby się wyróżniać, cieszyć oko, być sztuką funkcjonalną samą w sobie. Czasami, nawet w prostym projekcie, jeden mocniejszy element, nadaje całości charyzmy. Grzejniki ozdobne od Terma czy Radeco są na to namacalnym dowodem. Produkty tych firm można obejrzeć w Lublinie w salonie Glazura Królewska, który współpracuje z wysokiej jakości markami. Przygotowując swoje pomysły na łazienkę koniecznie zanotuj wszystkie wątpliwości i ewentualne pytania. Naszkicuj odręcznie jak wyobrażasz sobie nowy układ. Z tak przemyślanym i przygotowanym planem, możesz wybrać się na poszukiwanie materiałów, przegląd produktów i rozmowy z fachowcami. Grunt to wiedzieć czego się chce.

Krok 2. Zapoznanie się z ofertą i konsultacja ze specjalistami.

kwiecie glazura grzejniki 1Zdjęcia w internecie i zakupy online są wygodne, ale mogą rozczarowywać. Warto wybrać się do dobrze wyposażonego salonu, aby móc nie tylko zapoznać się z aktualną ofertą, ale także w dziennym świetle obejrzeć płytki, grzejniki,umywalkę i inne wymarzone elementy wyposażenia łazienki. Po poznaniu kolorów i faktur, można rozwiać wszelkie wątpliwości przy pomocy projektanta. W Glazura Królewska w Lublinie oferują pomoc w doborze odpowiednich materiałów, zarówno pod kątem stylistyki, jak i budżetu oraz funkcjonalności. W salonie można bezpłatnie skorzystać z pomocy przy projektowaniu łazienki. A dobry projekt to podstawa! To w nim umieszczone będą najdrobniejsze szczegóły. Nie zapominajmy o takich rozwiązaniach jak baterie podtynkowe, na przykład marki Omnires (wyglądają estetycznie i ułatwiają utrzymanie czystości) lub baterie trójdrożne od Kohlman, umożliwiające trzy przepływy wody – przez deszczownicę, słuchawkę i kran. Takie elementy warto ustalić już na etapie projektu. Stoisz przed wyborem wanna lub prysznic? A może dwa w jednym? Nie wielka wanna ze szklanym parawanem, dzięki któremu możesz korzystać z niej jak z prysznicowej kabiny? Podczas wizyty w salonie przyjrzyj się szerokiemu asortymentowi i zdecydować, co warto zastosować podczas metamorfozy swojej łazienki.

Krok 3. Zakup wybranych materiałów i urządzeń.

Ze sprawdzonym projektem, po konsultacji z doradcą i zapoznaniu się z materiałami, czas na zakupy! Po wybraniu płytek, armatury i urządzeń oraz elementów dekoracyjnych, upewnij się, że wszystko dojedzie do ciebie w idealnym stanie. Obsługa w Glazurze Królewskiej zapewnia bezpieczny i szybki transport na terenie Lublina i okolic.

Oczywiście każdy z wymienionych kroków „przed remontowych”wymaga odrobiny uwagi i czasu, ale remontu łazienki nie wykonuje się co roku, więc dobrze jest być pewnym swoich decyzji, wybierać sprawdzone marki i korzystać z pomocy doświadczonych usługodawców. Glazura Królewska będąca na rynku od kilkunastu lat współpracuje z najlepszymi producentami, wieloma polskimi markami oraz posiada zróżnicowaną cenowo ofertę. Tak, aby każdy mógł mieć łazienkę swoich marzeń.