KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE..

Czy wiedzieliście, że Extreme Divers to firma organizująca szkolenia nurkowe i prowadząca sklep, oferujący sprzęt nurkowy i pływacki. W skład oferty sklepu wchodzą między innymi maski i fajki do nurkowania, płetwy do treningu pływackiego, płetwy kaloszowe i paskowe do nurkowania, skafandry suche i neoprenowe, komputery nurkowe, okularki pływackie, zegarki wodoodporne dla pasjonatów wody. Niezależnie od tego, czy nurkowaniem zajmujesz się w każdy weekend, czy rekreacyjnie pływasz na basenie, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Zakupisz u nas sprzęt sportowy, pływacki i nurkowy renomowanych firm, takich jak Cressi, Chris Benz, GoPro, Mares, Tusa, Aqualung, Scubapro, TecLine itp. - mówi Piotr Tokarski, właściciel sklepu i instruktor nurkowania. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Okularki do pływania dostępne w naszym sklepie, są wykonane z silikonu, z którego produkuje się maski nurkowe. Niektóre rodzaje mają hartowane szkło i można do nich wstawić szkła korekcyjne tak samo, jak w maskach nurkowych - dodaje.  Wśród proponowanego asortymentu znajdziemy  również sprzęt do freedivingu, czyli nurkowania na wstrzymanym oddechu, sprzęt do snorkelingu, czyli pływania po powierzchni bez wynurzania głowy z wody, oraz do łowiectwa podwodnego – kusze i specjalne pianki z kamuflażem. Sklep posiada własną sprężarkownie, gdzie nabija gazy dla nurków i, co ciekawe, osób strzelających z paintballa. Mamy serwis, w którym prowadzimy naprawy i przeglądy sprzętu nurkowego - informuje Piotr Tokarski.

015

MAYA BG 02

Extreme Divers organizuje wyjazdy połączone z nurkowaniem w różnych części świata. Szkolimy na wszystkie stopnie nurkowe: od stopnia podstawowego do stopnia instruktorskiego. Nawet ktoś, kto nie ma pojęcia o nurkowaniu, po kilku latach może zostać instruktorem i szkolić innych - mówi właściciel sklepu. Extreme Divers jest certyfikowanym Centrum Treningowym IANTD. To Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych założone w Stanach Zjednoczonych. Sklep organizuje też tzw. intra nurkowe, na które wysyłane są osoby z konkretnych firm, w celu sprawdzenia, jak dana osoba zachowa się w wodzie w sytuacji ekstremalnej.

 005

Jako centrum nurkowe i ośrodek szkoleniowy, na rynku działają od 2005 roku. Cały czas się rozwijają się, docierają do klienta poprzez promocję swojej działalności w mediach społecznościowych. Przez 12 lat Ośrodkiem Szkoleniowym była baza nurkowa nad Jeziorem Białym w Okunince. Obecnie umiejscowiona jest ona nad Jeziorem Piaseczno. Od 2 lat  podejmowane są tam  prace nad projektem „Nurkowe Ranczo”.

Był taki moment, w którym odczuliśmy spadek zainteresowania nurkowaniem. Ludzie nie chcieli wyjeżdżać za granicę. Było to związane z zamieszkami w różnych częściach świata, głównie w Egipcie - wspomina Piotr Tokarski. Na szczęście, od 3 lat wraca moda na nurkowanie - dodaje.

 004

Zakres obsługi w Extreme Diverse jest kompleksowy. Każda osoba, która nigdy nie nurkowała, a chciałaby zacząć, otrzymuje tu pełną i fachową pomoc. Ludzie chcą zacząć nurkować, ale niekiedy brak im wiedzy. Mieliśmy klienta, którego bolały uszy, gdy schodził głębiej pod wodę. Okazało się, że podczas wykonywania tej czynności nie wyrównuje ciśnienia - wspomina Tokarski

Klientami sklepu są głównie osoby z polecenia. Ktoś zaciekawił ich tym zajęciem, od znajomych usłyszeli o nurkowaniu. Przychodzą do nas i też chcą spróbować. Mamy klientów z naszego województwa, ale również z Warszawy i Krakowa - wylicza Piotr Tokarski.

017

Niesamowitą motywacją dla nas są maile od instruktorów, którzy współpracowali bądź współpracują z naszymi kursantami. Oni nie wierzą, że ktoś po kursie podstawowym może być tak dobrze wyszkolony - podsumowuje Pan Piotr.

Jeśli osiedlowy  basen przestał być dla Ciebie wyzwaniem i szukasz czegoś nowego, zgłoś się do Extreme Diverse.

010

Sklep otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 18.00. Mieści się przy ulicy Orkana 19/a w Lublinie.

Extreme Divers jest w Polsce dystrybutorem firm: Cressi, Chris Benz, Fourth Element.

Więcej informacji, zdjęć z wyjazdów i kursów znajdziesz na stronie internetowej www.extremedivers.pl

logo właściwe czarna