Zawody w Batorzu

W sobotę 5 lutego 2022 r. na Stoku Narciarskim w Batorzu odbyły się Zawody narciarsko-snowboardowe prawników pod patronatem Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie i Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.

 

Organizatorem Zawodów była Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie przy współudziale Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie. Pierwsi zawodnicy pojawili się na stoku tuż po godz. 8.00. W sportowych zmaganiach uczestniczyło 37 zawodników reprezentujących poszczególne zawody prawnicze, a także dzieci i młodzież. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem a pasjonaci sportów zimowych zjechali z całej Polski m.in. z Katowic i Warszawy. Słoneczna pogoda towarzyszyła przez większość czasu na stoku. Zawodnicy mieli do pokonania trasę slalomu giganta składającą się z 13 bramek.Najlepsi pokonali trasę w czasie niespełna 24 sekund! Każdy uczestnik miał dwa przejazdy a następnie aby wyłonić zwycięzców w każdej kategoriisumowano czasy tychprzejazdów. W oczekiwaniu na podliczenie wyników i ceremonię wręczenia nagród dla zwycięzców, uczestnicy zawodów mieli okazję spędzić wspólnie czas na rozmowach przy ognisku oraz szusowaniu po stoku. Zawody zakończyły się rozdaniem pucharów i nagród ufundowanych przez Sponsorów, które wręczyli Dziekan Rady OIRP w Lublinie Arkadiusz Bereza oraz Dziekan ORA w Lublinie Bartosz Przeciechowski. Dziekani powitali wszystkich zawodników i pogratulowali zwycięzcom. Wyrazili również nadzieję, że impreza będzie kontynuowana w kolejnych latach.

857A0241fot. Andrzej Pruszkowski

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w Zawodach i rywalizację w duchu Fair-Play. Zawody mogły się odbyć dzięki wsparciu finansowemu sponsorów, którzy ufundowali wspaniałe nagrody rzeczowe dla zwycięzców. Sponsorami turnieju byli: Okręgowa Izba Radców Prawnych w Lublinie, Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Lublinie, Elmax Oświetlenie i Elektrotechnika, Posters Agencja Reklamowa, SKIperAKCJA, Pro-Men, Malinowy Nos Lublin, LegalisC.H.Beck

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Młodzież narty:

1. Ewa Czapla

2. Julia Ławnik

Dzieci narty:

1. Marcel Bojar

2. Krystian Ławnik

3. Olaf Blajerski

Młodzież snowboard

1. Mikołaj Zaborek

Kobiety narty 50+

1. Joanna Zarzecka (OIRP Katowice)

2. Małgorzata Duszyńska (PO Lublin)

Kobiety narty OPEN

1. Olga Krzyżanowska (ORA Lublin)

2. Anna Karykowska-Cierniak (ORA Lublin)

3. Dagna Kozub (OIRP Lublin)

Mężczyźni narty 50+

1. Ludwik Żukowski (ORA/OIRP Warszawa)

2. Marek Duszyński (OIRP Lublin)

3. Sławomir Stolarz (ORA Lublin)

Mężczyźni narty OPEN

1. Tomasz Czapla (OIRP Lublin)

2. Bartosz Przeciechowski (ORA Lublin)

3. Tomasz Tabor (OIRP Lublin)

Kobiety Snowboard

1. Agata Bicka-Cenzartowicz (ORA Lublin)

Mężczyźni Snowboard

1. Paweł Kidyba (OIRP Lublin)

2. Mirosław Zaborek (ORA Lublin)

3. Sebastian Kotuła (ORA Lublin)

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkich zapraszamy ponownie za rok!

1857A1548fot. Andrzej Pruszkowski