SPERSONALIZOWANY MASAŻ AGNIESZKI STADNIK

Nie jest tajemnicą, że najlepszym sposobem na relaks i pozbycie się stresu jest masaż ciała. Taki zabieg likwiduje powstający w ciągu dnia ból pleców, ramion, szyi oraz przynosi ulgę. Wiedzą o tym zarówno przedsiębiorcy, którzy myślą o swoim biznesie niemalże 24 godziny na dobę, jak również ich pracownicy, którzy wykonują swoje obowiązki, ciężko pracując. Klasyczny masaż relaksacyjny oferuje przecież każdy salon masażu. W salonie Dotyk Relaksu prowadzonym przez Agnieszkę Stadnik otrzymamy, oprócz tego, również zastrzyk pozytywnej energii, rozmowę i szacunek dla każdej minuty naszego czasu.

Własne Studio Masażu Dotyk Relaksu Agnieszka otworzyła w 2019 roku. Od tego momentu stała się przedsiębiorcą i zrozumiała, jak wiele obowiązków spoczywa na osobach prowadzących własne biznesy i jaki niesie to ze sobą stres i fizyczne zmęczenie. Będąc masażystką, wie jednak, jak masaż relaksacyjny lub terapeutyczny przynosi ulgę i rozluźnienie spiętego ciała, daje wyciszenie zszarganym nerwom.

ML: Agnieszko, co wyróżnia Dotyk Relaksu na tle innych salonów masażu?

Agnieszka Stadnik: Stawiam na indywidualne podejście do każdej osoby: każdego klienta lub klientki. Zawsze staram się zbudować relację z człowiekiem, który do mnie przychodzi. Atmosfera, która panuje podczas masażu jest luźna i przyjazna – co jest korzystne nie tylko dla klienta, ale również dla mnie.

 

 

 

Masażystka nie działa schematycznie. Na miejscu po rozmowie i poznaniu stylu życia, pracy, sposobów relaksu dostosowuje zabieg do każdego klienta. Mój masaż to połączenie różnych technik. Zaczynam od masażu klasycznego, ale tylko dlatego, aby przygotować ciało, rozluźnić mięśnie. Dopiero później, widząc i czując ciało klienta, mogę dostosować poszczególne techniki – dodaje. Studio Dotyk Relaksu jest wyposażone w najwyższej jakości sprzęt oraz specjalne oleje i produkty do masażu.

IMG 2096

Zabieg w jej salonie to tak naprawdę początek przygody z relaksem, wyciszeniem i odpoczynkiem. Agnieszka Stadnik doradza również co robić, aby zredukować odczucie bólu i spięcia niemal do zera. Jeśli prowadzimy siedzący tryb pracy, to nawet najlepszy masaż nie pomoże na dłuższy czas. Dbanie o swoje ciało, kręgosłup, zdrowie zależy tak naprawdę od nas samych. Moi klienci wprowadzają moje porady w życie, dzięki czemu mniej skarżą się na bóle mięśni.

Agnieszka Stadnik to masażysta i przedsiębiorca w jednym. Rozumie i szanuje czas klientów oraz ich potrzeby. Oprócz masażu otrzymamy u niej masę pozytywnej energii, zrozumienia i wsparcia. Systematyczne zabiegi poprawią nie tylko nasz stan fizyczny, ale również mentalny.

IMG 1833

Wykonaj ten jeden krok i pozwól sobie na relaks!

dotyk relaksu

Studio Masażu Dotyk Relaksu

Lublin, ul. Józefa Franczaka „Lalka” 43

tel. 509 084 103

e-mail: masaz@agastadnik.pl