W MASAŻ WKŁADAM CAŁĄ MIŁOŚĆ

Spotkanie wyjątkowych osób w życiu to wielki skarb. Skarb, który może zmienić to zwykłe, mało rewelacyjne życie, złudne przekonania, utarte schematy w coś niezwykłego, niesamowitego. Wyjątkowe osoby potrafią dzielić się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i słowem. Słowem, które ma wielką moc.

Bez wątpienia taką osobą jest Agata Migryt, która pochodzi z Lublina. Masażem zajmuje się od 8 lat. W swojej pracy kieruje się zdaniem, które jest jednocześnie jej misją - Dotykiem miłości prowadzić do wolności.

Koleżanki - klientki mówią, że masuję z sercem, chociaż ja wolę określenie, że „masuję sercem”, ponieważ wkładam całą miłość w to co robięmówi nam Agata Migryt.

W ofercie Agaty znajduje się autorski masaż pleców, barków, stóp i twarzy. Na 60-minutowy zabieg możemy się umówić w Warszawie, Lublinie oraz w Chłopkowie na Roztoczu.

Kluczową rzeczą w masażach Agaty jest jej intuicja. To ona pomaga jej dotrzeć do miejsc w ciele klientki lub klienta, w którym nagromadziły się złe emocje. Podczas masażu Agata wyczuwa problemy, z którymi borykają się klienci, np. trudne dzieciństwo. Dzięki swojemu doświadczeniu znajduję drogę do rozwiązania konkretnego problemu konkretnego człowieka.

Wyczuwam w ciele zakotwiczone traumy i trudne emocje. A te są z nami od dzieciństwo. Dzieciństwo to bardzo ważny czas, który wpływa na całe nasze późniejsze życie - dodaje Agata Migryt.

Aby udać się do niej na masaż trzeba być przede wszystkim gotowym, ale również świadomym swoich problemów. Sami nie poradzimy sobie ze wszystkim. Nasze lęki, stresy, traumy są ukryte głęboko w naszym ciele i potrzebujemy wskazówek od takich osób, jak opisywana w artykule bohaterka.

1Agata Wymiata 20210725 3

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z AGATĄ?

Pierwsze spotkanie z Agatą trwa dwie godziny. Składa się na to godzinny masaż oraz rozmowa, podczas której Agata czuje energię drugiej osoby. Bardzo często to już wtedy przychodzi do niej, z jakimi doświadczeniami przychodzimy i co spowodowało ból w naszym ciele. Kolejne spotkania to również godzinne masaże. Najbardziej korzystne dla naszego zdrowia jest zapisanie się na minimum trzy masaże, w krótkich odstępach czasu, najlepiej dzień po dniu. Dalsza praca ustalana jest indywidualnie od potrzeb danej osoby.

BOLI? MUSI BOLEĆ

Od razu uprzedzamy, że masaże Agaty zawierają w sobie element bólu. Dlaczego? Bólem trzeba dotrzeć do ukrytych emocji w naszym ciele. Jeżeli klient jest na to gotowy, stopniowo pozbywa się bólu wraz z problemem. Ból nie odchodzi od razu. On musi „dobić się” do złych emocji, które są ukryte w naszym ciele.

Pracując z klientem nad problemem, staramy się go powoli pozbyć, wyrzucić, żeby osoba po kilku sesjach, mogła poczuć się szczęśliwa i wolna - mówi Agata Migryt.

Jeśli masaż u Agaty to brakujący element w układance Twojego życia, jeśli to nieodkryta jeszcze potrzeba, jeśli jesteś gotowy lub gotowa na zmianę życia na lepsze – podziękuj Wszechświatowi, że trafiłeś, Drogi Czytelniku, na ten artykuł. On pomoże Ci zmienić życie na lepsze.

Więcej o Agacie:

https://agatawymiata.pl/

tel. 518 785 222

1Agata Wymiata 20210725 9