Planujesz wesele, galę, studniówkę? Musisz tu być!

W weekend 24 i 25 listopada w Targach Lublin, przy ulicy Dworcowej 11 odbędą się Targi ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał. Na zwiedzających będzie czekać ponad 100 wystawców, pokazy mody, specjalne rabaty i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizujesz ślub i wesele? Chcesz wyglądać zjawiskowo na studniówce czy balu karnawałowym? Masz dość przeglądania tysiąca stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji? Nie musisz tego robić! Zapraszamy na 16. już edycję Targów ONA&ON - Ślub, Studniówka, Karnawał. To największe i najważniejsze branżowe wydarzenie roku. 

Targi ONA&ON to doskonała okazja do załatwienia wszystkich spraw związanych z organizacją ważnego wieczoru w jednym miejscu i czasie. Podczas wydarzenia będzie można znaleźć kompleksową ofertę – od sukni ślubnych i wieczorowych,  garnitury, biżuterię i obrączki, fotografów i kamerzystów, oferty cukierni i florystów po usługi fryzjerskie, kosmetyczne i oferty sal bankietowych i cateringu. Wielu wystawców przygotowuje na ten dzień specjalne oferty rabatowe, bezpłatne konsultacje i wyjątkowe atrakcje.Targom, jak co roku, towarzyszyć będą pokazy mody ślubnej i wieczorowej, na których poznamy trendy na nadchodzący sezon – zarówno dla Pań, Panów, ale też dla dzieci.  Ponadto zaplanowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Będzie można wygrać garnitury, suknię ślubną i wieczorową, obrączki i biżuterię. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 24 listopada w godzinach 10-18 i w niedzielę 25 listopada w godzinach 10-17. Zapraszamy do Targów Lublin, ulica Dworcowa 11.