Męski Meeting- wieczór w męskim gronie

Za nami wyjątkowy event biznesowo-motoryzacyjny. 21 września na Arenie Lublin odbyła się 3 edycja Męskiego Meetingu. Jego hasło przewodnie brzmiało #LiczySięMoc i ta moc rzeczywiście była!  Na największym sportowym obiekcie w tej części Polski uczestnicy mogli poznawać luksusowe marki samochodów, premiery aut salonowych, helikoptery, gadżety i nowinki ze świata biznesu oraz sportów motorowych.  W tym doborowym spotkaniu uczestniczyło 170 gości- przedsiębiorców, pasjonatów motoryzacji, środowiska motosportu, dziennikarzy i artystów. Wśród nich pojawiły się aktorka Agnieszka Wielgosz oraz Małgorzata Kosik- piosenkarka i prezenterka telewizyjna.

Czym różniła się 3 edycja?

W tej edycji Organizatorzy wyszli przede wszystkim z nową koncepcją obejmującą wyjście poza jedną markę motoryzacyjną, prezentację helikopterów, doświadczenia żywiołu motoryzacji poprzez udział Gościa Specjalnego- Tomasza Kuchara. Jest czołowym polskim kierowcą rajdowym i rallycross. Do tej pory jako jedyny polski kierowca startował w Mistrzostwach Świata w zespole fabrycznym WRC. Podzielił się swoją pasją do rajdów, rallycross oraz latania. Ostatnią pasję potwierdził przylotem helikopterem na event!

Część oficjalna

Męski Meeting rozpoczęła prezentacja śmigłowca pasażerskiego Firmy Horizon Air Services, następnie Gości na części oficjalnej przywitali organizatorzy Elżbieta Fijołek z Giełda Eventów i Michał Niedźwiadek z RallySport.pl.  Nie zabrakło wystąpień motoryzacyjnych i biznesowych. O najnowszych propozycjach modeli opowiedziała Izabela Grodek z Volvo Scandinavia  Auto Lublin, dla miłośników zegarków została przygotowana prezentacja i propozycje dzięki Salonom Jubilerskim W.Śliwiński oraz Vostok Europe Polska. Goście dowiedzieli się też o możliwościach inwestowania na rynku finansowym z doświadczeń Kancelarii Finansowej Ciuba & Partnerzy. Wystąpienia dotyczące męskich pasji były przeplatane akcentami rozrywkowymi, wśród których znalazł się unikalny, taneczny pokaz mody projektantki lubelskiej Joanny Łubkowskiej i artystyczny taniec w kielichu. 
Na koniec goście mieli okazję do długich rozmów, integracji i poszerzenia kontaktów biznesowych. A to wszystko przy przepysznym cateringu Perła Browary Lubelskie  SA i specjalnie przygotowanych na ten event drinków, wśród męskich gadżetów oraz przepięknych samochodów rozstawionych wokół płyty boiska i przed wejściem do Areny.

Strefy eventu

Event był podzielony na trzy strefy: moto- wokół boiska Arena Lublin, ekspozycyjną- przy parkingu VIP oraz biznes- z gadżetami, usługami biznesowymi i degustacjami.Wokół boiska z lewej strony oglądaliśmy premiery aut salonowych- Volvo Scandinavia  Auto Lublin, Nazaruk Service, Toyota Auto Park Lublin, PEUGEOT PRASEK LUBLIN oraz motocykle.Z prawej egzotyczne marki, a wśród nich takie smaczki jak: Ferrari Dino oraz Lotus Evora i Bentley Continental GT od 74 Garage.Strefa ekspozycyjna to jeszcze więcej marek egotycznych i śmigłowce- Horizon Air Services oraz Gościa specjalnego.W strefie biznes też dużo się działo: symulatory jazdy, mini tor RC-Drift, Alkogogle, wirtualne atrakcje od City VR, wyjątkowe zegarki Vostok Europe Polska dla sportów i pasjonatów i szereg atrakcji dla licznie przybyłych Gości. Męski Meeting tworzy już pewną historię jako event biznesowo-motoryzacyjny. Pełna sala gości i zadowolone twarze– to sposób na udany event! Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenia w naszym mieście.Partnerami Strategicznymi wydarzenia byli: MOSiR Lublin, Arena Lublin, Perła Browary Lubelskie i Scandinavia Auto Dealer Volvo.Partnerzy Główni: Salony Jubilerskie W. Śliwiński wraz z Firmą Vostok Europe Polska, Kancelaria Finansowa Ciuba & Partnerzy, MOTUL Polska, INB Marketing oraz Horizon Air Services.

Dziękujemy!