NOWOŚCI Lata 2018

RIVIERA FRANCUSKA  to nie tylko plaże i malownicze zatoki, ale przede wszystkim kultowe miejsca znane na całym świecie: Cannes, Nicea, Saint-Tropez, Marsylia, Agay - Esterel, Grimaud, Tulon, Grasse, Issambres i wiele innych pięknych miejsc całej Prowansji. Pobyty wypoczynkowe i wycieczki objazdowe z bezpośrednim przelotem do Tulonu.

 

W GRECJI  dwie północne wyspy Morza Egejskiego. A tam do podziwiania  mastyksowe wioski na wyspie CHIOS i ponad 200 pięknych piaszczystych plaż wyspy  LIMNOS, oraz trzecia  grecka perełka  KARPATHOS trzecia  wyspa Dodekanezu  pomiędzy Rodos a Krętą. Słynie z doskonałych warunków do uprawiania kite i windsurfingu oraz pięknych piaszczystych plaż.

Położona w sercu Bałkanów zielona MACEDONIA i jej perełka Ochryda - miasto wpisane na listę UNESCO z jeziorem górami i piękną starówką. Pobyty wypoczynkowe i wycieczki poznawcze.

Ischia2Strome ścieżki, skały, białe domki tworzą niepowtarzalny klimat śródziemnomorskiej włoskiej Wyspy  ISCHIA. Jest największą wyspą archipelagu Wysp Flegryjskich, położoną w zatoce neapolitańskiej. Druga włoską nowością jest zwana czarna perłą morza śródziemnomorskiego wyspa o zapachu oregano i kaparów, powulkaniczna PANNTELLERIA. Wyspa leży między Sycylia a Tunezją i słynie m.in. z malowniczych bazaltowych domów dammuso, gorących źródeł i leczniczej glinki.

Calpe SpainA w Hiszpanii po raz pierwszy od tego lata proponujemy wypoczynek w urokliwym,  ekskluzywnym kurorcie wybrzeża Costa Blanca – CALPE.  Piękne plaże Playa la Fossa oraz Playa Cantal Roig oddziela atrakcja turystyczna wybrzeża - samotna skała Peñón de Ifach, zwana "Małym Gibraltarem".