KARNAWAŁ w stylu made to measure

Już teraz zaprojektuj swój strój – my go uszyjemy!
Wszyscy cenimy swój indywidualizm. W każdej sytuacji chcemy mieć prawo wyboru. Coraz częściej dbamy o właściwie zbilansowaną dietę, mieszkania urządzamy według własnych upodobań, do podstawowych wersji samochodów dokładamy długą listę dodatkowego wyposażenia. Tylko nasze stroje pochodzą w większości z sieciówek… Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego kupujesz kolejną marynarkę, którą uszyto według uniwersalnego wzoru? Dlaczego potem znosisz niedogodności związane ze źle układającą się podszewką, pzykrótkimi rękawami lub niewłaściwą długością marynarki ? Przecież to oczywiste, że zastosowanie uniwersalnej rozmiarówki przez producentów odzieży nie sprzyja dopasowaniu stroju do różnych rodzajów sylwetki.


Po prostu przyzwyczailiśmy się do kupowania gotowych ubrań w galeriach handlowych.  Zawsze coś jest w promocji, mamy karty członkowskie, specjalne rabaty. Czy to jednak naprawdę nam się opłaci? Czy faktycznie oszczędzamy? Przecież bardzo często jesteśmy niezadowoleni z jakości materiału, fasonu , czy też z ceny – zupełnie nieadekwatnej do wartości produktu. 
             Szukasz, szukasz, znajdujesz coś jedynie zbliżonego do twoich potrzeb i kupujesz. A potem…zakładasz tylko raz. Zdarza się bowiem, że po praniu ubranie traci na wyglądzie – strój układa się na sylwetce znacznie gorzej. Dlatego znów musisz kupić coś nowego. A wcześniejszy strój już tylko zajmuje miejsce w Twojej szafie. Znasz ten cykl zdarzeń?

Czy zatem szycie ubrań na zamówienie nie może się stać standardem? Może warto spróbować?Nadal masz  wątpliwości i pytania...?

Ile trzeba bedzie poczekać? Nie mogę od razu zobaczyć efektu. A może zbyt drogo? Jeśli tak sądzisz – policz koszt wszystkich chybionych zakupów oraz czas jaki straciłeś na poszukiwania odpowiedniego garnituru, czy koszuli. Wówczas zobaczysz, że stać cię na strój uszyty specjalnie dla Ciebie – na zamówienie . Moja babcia mawiała, że lepsza jedna solidna rzecz od kilku słabej jakości. Staram się wciąż mieć na uwadze jej cenną radę…
Jeśli na przykład kupowałeś garnitur na studniówkę lub na ślub – wiesz, jakie to trudne zadanie.Zawsze coś nie pasuje – spodnie za długie, marynarka za szeroka – chociaż, według rozmiaru na metce, wszystko powinno pasować. 
Dlatego zapamiętaj – szyty na zamówienie  to znaczy…dla Ciebie. I tylko dla Ciebie. 

MADE TO MEASURE  to sposób szycia  odzieży dopasowanej do indywidualnych wymiarów, wybór tkaniny oraz najmniejszych detali jak guziki, kolor podszewki, a wszystko to w miłej atmosferze, przy aromatycznej kawie lub dobrej herbacie. Nasi eksperci profesjonalnie ocenią typ sylwetki, zdejmą dokładnie miarę oraz trafnie doradzą przy wyborze odpowiedniej tkaniny.To bardzo dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób o nietypowej budowie ciała, ale i standardowa sylwetka znacznie zyskuje w stroju uszytym na miarę.I jeszcze jedna istotna informacja – ubranie szyte na zamówienie  może powstać według twojego projektu, a my zrealizujemy Twoją wizję.Cenisz wysoką jakość wykonania, indywidualny, niepowtarzalny styl, ? Jeśli tak – zapraszamy!
Będziesz wiedział, za co płacisz – a my zaoferujemy ci wysoką jakość, zindywidualizowane podejście oraz poczucie luksusu płynące z posiadania odzieży uszytej na zamówienie.

STOLARCZYK SUITS

ul. Unicka 4 (WIKTORYN)

20- 950 Lublin

tel. 503 040 034

kamilstolarczyk2.0@gmail.com