JAK ROZPOCZĄĆ BIZNES ZA 1613 ZŁ?

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś, że start w biznesie wymaga dużych nakładów finansowych, obarczony jest wysokim ryzykiem i trzeba się na nim znać, to bez obaw - nasze dwie bohaterki obalają te stereotypy.

Bez doświadczenia, bez umiejętności i wiary w siebie, zbudowały i w dalszym ciągu budują i organizują prężny rynek sieci konsumenckich, działający nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dziś dzielą się z czytelnikami INFO MAGAZYNU LUBELSKIEGO wiedzą, jak tego dokonały i składają Ci propozycję biznesową.

 

ML.pl: Jak to się zaczęło?

Monika Niżnik: Przez przypadek (śmiech). Poszukiwałam pomysłu na siebie. Po latach spędzonych z dziećmi w domu, chciałam się dalej rozwijać. "Coś" robić, choć jeszcze 8 lat temu, nie umiałam doprecyzować czym to "coś" jest. Mając wcześniejsze doświadczenia z „samozatrudnieniem” dla korporacji, jak również w pracy na etacie, wiedziałam z całym przekonaniem, czego nie chcę. W tamtym czasie, pojawiła się na świecie nasza trzecia córka. Mąż, profesjonalny sportowiec, jedyny żywiciel rodziny, kończył przymusowo karierę. W głowie miałam widmo niedostatku i pomysł otworzenia myjni bezdotykowej. Kwota inwestycji w myjnię, na tamten moment, wynosiła 1 200 000 zł. Nie mieliśmy tyle pieniędzy, w grę wchodził leasing i potężne ryzyko. Znalazłam jednak biznes za 1613 zł, z gwarancją bezpieczeństwa inwestycji. Tylko ignorant nie przyjrzałby się bliżej takiej propozycji.

 

Agnieszka Stawarz: Wszystko w życiu dzieje się po coś, choć nie zawsze jesteśmy w stanie w danym momencie to zrozumieć. Dopiero z perspektywy czasu, jesteśmy w stanie ocenić zaistniałą sytuację. Dziś wiem, że problem zdrowotny, z którym się borykałam, kierunek studiów, który wybrałam czy narodziny dziecka, w dużym stopniu wpłynęły na mój rozwój zawodowy. Nie chciałam zarabiać najniższej krajowej, spędzać większości życia w pracy i nie widzieć jak mój syn się rozwija.

Chciałam czuć wolność, nie martwić się finansami, spędzać czas z dzieckiem, cieszyć się zdrowiem. Byłam zdeterminowana, chciałam zmiany, więc dostałam propozycję - stworzyć biznes międzynarodowy, na własnych warunkach, za niecałe 2 tys. zł.

Od tamtej pory upłynęła prawie dekada. Nasze bohaterki zdobyły potrzebną wiedzę, umiejętności, doświadczenie, którym dzielą się z innymi, zapraszając do wspólnego przedsięwzięcia bez żadnego ryzyka.

ML.pl: Na czym polega współpraca z Wami i co zawiera w sobie kwota 1613 zł?

MN: Sam model biznesowy jest niezwykle prosty i oparty o kooperacje z cenionym producentem produktów do pielęgnacji całego ciała, naturalnych suplementów diety i programów kontroli wagi. Dla firmy to Ty, jako partner, jesteś jedynym ogniwem łączącym ją z klientem. Wykorzystujesz swój wizerunek do promocji produktów firmy, budując dla niej rynek. Prościej ujmując, jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się, polecić komukolwiek jakiś produkt, tu robisz to samo. Różnica polega na tym, że jeśli dzięki Tobie, ktoś stanie się zadowolonym użytkownikiem danego produktu, producent wynagrodzi Cię za wykonany marketing i reklamę. Nie jednorazowo, ale za każdym razem, jak dana osoba dokona u producenta zakupów. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Nawiązać współpracę może każdy, kto skończył 18 lat.

Za kwotę 1613 zł otrzymujesz zestaw 19 najpopularniejszych produktów firmy, materiały marketingowe, ulotki, próbki. Dodatkowo, otrzymujesz całe know-how, nas - czyli zespół doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, jako opiekunów, gotowych pomóc Ci w rozwoju.

ML.pl: Co oznacza „gwarancja bezpieczeństwa inwestycji”?

AS: Tak jak wspominałyśmy, inwestujesz wyłącznie w produkty firmy. Możesz je testować i w ten sposób sprawdzić, czy chciałbyś kontynuować współpracę z firmą. Jeśli zdecydujesz, że nie, masz prawo nieotwarte produkty przekazać firmie (faktura na te produkty nie może być starsza niż 12 miesięcy!). Producent odda Ci pieniądze za zwrócone produkty, potrącając jedynie 10%.

Możesz, w oparciu o gotowy model biznesowy i wysokiej jakości produkty, budować swój rynek ze sprawdzonym producentem, funkcjonującym na rynku od 41 lat i rozwijać go w ponad 160 krajach, w których firma ma swoje przedstawicielstwa. Czy to nie jest warte ryzyka 161 zł?

 Agnieszka Stawarz 

605-394-909

stawarz_a@wp.pl

Monika Niżnik

509-045-893

kontakt@kobietabiznesu.com.pl

www.kobietabiznesu.com.pl