Gastro4You najlepszy wybór na Twój event!

GastroForYou to profesjonalna wypożyczalnia gastronomiczna działająca w Lublinie i na Lubelszczyźnie. Cechuje się innowacyjnością i profesjonalizmem. Zdobywała i cały czas zdobywa doświadczenie na rynku gastronomicznym na terenie całej Europy. Indywidualne podejście, kompleksowa usługa i bezpośredni dojazd do klienta wyróżniają ją pośród innych firm gastronomicznych w regionie. Dzięki obsłudze eventu, imprezy czy szkolenia przez GastroForYou, wydarzenie na długo zapadnie w pamięć zaproszonych gości.

 

Asortyment, którym dysponują, został wybrany po obserwacji, konsultacji oraz współpracy z największymi firmami działającymi w branży gastronomicznej.

W skład oferty wypożyczalni gastronomicznej wchodzą wszystkie produkty, potrzebne do zorganizowania uroczystości rodzinnej, pikniku, przyjęcia cateringowego, imprezy firmowej, konferencji oraz dużego eventu. Oferują wazy, talerze, salaterki, półmiski, filiżanki. GastroForYou zapewnia również naczynia szklane, sztućce, bufet ciepły i zimny oraz bieliznę stołową: pokrowce na krzesła i stoły, serwetki, obrusy. Ale to nie wszystko, co mają w swojej ofercie. Cały asortyment można znaleźć na stronie internetowej gastro4you.pl

Atelia 58

Dbając o jakość usługi, starannie dobierają znajdujące się w ofercie produkty. Są to wyłącznie rzeczy najwyższej jakości od znanych producentów. Swoją ofertę nieustannie wzbogacają, uczestnicząc w największych targach gastronomicznych. Przywiezione z nich nowości, natychmiast wprowadzają do oferty, starając się zrobić ją ciekawszą i bogatszą, aby organizowany przez nas event, wspólnie z nimi, był jeszcze bardziej efektowny.

Każde wydarzenie, organizowane przy współpracy z GastroForYou daje mnóstwo zadowolenia dla obu stron. Korzystając z usług SKLEPU GastroForYou podnosimy jeszcze bardziej profesjonalizm swojej firmy, co z pewnością przełoży się na zadowolenie naszych klientów oraz wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój naszej działalności.

GASTRO 4 YOU S.C.

UL. WIERZBOWA 32A

21-100 LUBARTÓW

https://www.gastro4you.pl/

https://gastrosklep24.pl/50-sklep

e-mail: biuro@gastroforyou.pl

tel. +48 505 444 675

tel. +48 600 482 856