Uśmiech proszę!

Każdy, kto planował imprezę firmową lub inną, ważną uroczystość w życiu, taką jak wesele lub studniówka, zetknął się z problemem zorganizowania oryginalnych atrakcji, które zapadną w pamięć uczestnikom wydarzenia. Wpisanie kilku dobrych słów i pozdrowień do księgi życzeń stało się niemodne i, mówiąc kolokwialnie, oklepane. Co zatem zaoferować gościom, aby organizowana przez nas impreza, zapadła im pozytywnie w pamięć? Z odpowiedzią przychodzi nam Fotobudka Premium Fotobox.

Michał Kamiński od dwóch lat oferuje niezapomnianą atrakcję w postaci fotobudki na imprezach firmowych i towarzyskich. Czym wyróżnia się na rynku? Przede wszystkim estetyką. Nasza fotobudka to kabina w kształcie owalu, do której wejdzie nawet do sześciu osób. Standardowe fotobudki, swoim prostokątnym kształtem, przypominają słupki albo fotoradary. Nie wygląda to estetycznie i stylowo. W naszej kabinie, wspólne zdjęcie może wykonać kilku przyjaciół z firmy, koleżanki i koledzy z klasy albo sześcioosobowa rodzina, zależnie od rodzaju wydarzenia.

Kolejny element, który wyróżnia fotobudkę Premium Fotobox, to zastosowana technologia w czasie sesji zdjęciowej. Goście mają możliwość wykonania zdjęć na tle klasycznego, czerwonego tła bądź na tle green screen (zielone tło, na którym mamy możliwość nałożenia dowolnego obrazu komputerowo). Uczestnicy siadają wygodnie w kabinie, w której mają do wyboru siedem rodzajów tła. Sami decydują, czy będą na plaży, na dyskotece, czy w podróży dookoła świata.

IMG 20190823 184054 728

Po wspólnej sesji, zdjęcia drukowane są na profesjonalnym papierze fotograficznym najwyższej jakości. Nie jest to produkt, który wyblaknie klientowi za kilka miesięcy. Zdjęcia z fotobudki są doskonałą pamiątką na długie lata.

Standardową usługą jest również personalizacja zdjęć. Polega ona na umieszczeniu dowolnej grafiki lub napisu na każdym wydruku. W przypadku wesel, są to imiona pary młodej, serduszka etc. Na zdjęciach z imprez firmowych widnieją loga i strony internetowe przedsiębiorstw.

Świetną opcją jest możliwość nagrania 60 sekundowego video. Prosty w obsłudze system pozwala na nagrywanie wiadomości w trybie Full HD. Filmy można nagrywać wyłącznie na czerwonym tle.

Podczas każdej sesji, dostępna jest także obsługa asystenta, który pomaga wybrać tło niezdecydowanym osobom, podaje gadżety: okulary, kapelusze, śmieszne rekwizyty. Nie każdy miał styczność z takimi budkami. Chcemy, aby goście poczuli się w naszej kabinie pewnie i bez skrępowania. Chcemy, aby na ich twarzach pojawiały się prawdziwe, a nie wymuszone uśmiechy – mówi Michał Kamiński.

Przed kabiną znajduje się stojak z Ipadem, na którym Klient ma możliwość skorzystania z aplikacji w pełni zintegrowanej z fotobudką. Dzięki niej, może od razu wysłać swoje zdjęcia na media społecznościowe lub prywatnego maila. To świetne rozwiązanie pod względem marketingowym. Goście, już w trakcie imprezy, dzielą się ze światem swoimi zdjęciami z zabawy, nowymi produktami firmy i pozytywną atmosferą. Nie muszą tego robić dopiero na drugi dzień, gdy wrócą do domu – mówi Michał Kamiński. Na stronie internetowej dostępne są też galerie naszych klientów. Oczywiście dostęp do nich mają tylko osoby, które były uczestnikami danej imprezy lub wydarzenia - dodaje.

IMG 20190327 132235 296

Zdjęcia z fotobudki, w porównaniu do klasycznej sesji fotograficznej, charakteryzują się dużo większą dawką humoru i dobrej zabawy. Zdjęcia z klasycznej sesji zdjęciowej są zazwyczaj bardziej poważne, natomiast te robione w fotobudce, pozwalają gościom na zrobienie pamiątkowych sesji fotograficznych z ‘przymrużeniem oka’.

Premium Fotobox to zdecydowanie najlepsze fotobudki w Lublinie i województwie lubelskim. Doskonale sprawdzają się na weselach, komuniach, studniówkach, imprezach integracyjnych, rocznicowych i okolicznościowych.

Jeśli chcesz, aby Fotobudka Premium Fotobox stała się atrakcją podczas najbliższej, organizowanej przez Ciebie imprezy, skontaktuj się telefonicznie pod numer 694 010 345 lub wyślij maila na adres info@premiumfotobox.pl