Skaczemy tam już 3 lata. Mania Skakania obchodzi urodziny

11 listopada 2016 roku na mapie Lublina pojawiło się niezwykłe miejsce. To właśnie wtedy, wystartowała Mania Skakania - pierwszy park trampolin w mieście. Chcąc uczcić trzy lata swojej działalności, rodzinne centrum aktywności zorganizowało wyjątkowe urodziny.

 

Dzień otwarcia parku nie jest przypadkowy. Święto Niepodległości jest w Polsce dniem wolnym od pracy. Wiele osób w tym dniu odpoczywa, ale i szuka ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu. Uznaliśmy, że nasza oferta świetnie wpisze się w plan dnia dorosłych, jak i dzieci. - mówi Justyna Kubiś, menadżer Manii Skakania. Byliśmy zaskoczeni, że przez pierwsze trzy dni odwiedziło nas tak wiele osób. To był świetny początek. - dodaje.

W tym roku, podobnie jak 3 lata temu, 11 listopada „sąsiaduje” z weekendem. Cieszymy się, że mogliśmy świętować przez trzy dni.” - podkreśla Łukasz Stec, współwłaściciel Manii Skakania.

CIEKAWE ATRAKCJE PODCZAS URODZIN

Każdy, kto uczestniczył w urodzinach Manii Skakania i odwiedził park trampolin, mógł wziąć udział w licznych konkursach, grach i zagadkach. W konkursach była możliwość wygrania cennych nagród, takich jak vouchery i wejściówki do parku. Z racji tego, że był to dzień wolny od pracy, wiele osób, młodych i starszych, odwiedziło progi Manii. Bardzo nas cieszy, że tyle osób chciało spędzić ten dzień w naszym parku trampolin - dodaje Łukasz Stec.

NAJTRUDNIEJSZY PIERWSZY … SKOK

Pomysł, na otworzenie w Lublinie parku trampolin, przywiozłem z wakacji. Byłem z żoną w jednym z hiszpańskich miast, gdzie przy każdej restauracji była sala zabaw z mini trampolinami. Pomyślałem, że to świetny pomysł stworzyć miejsce takie miejsce, gdzie można zjeść i jednocześnie pobawić się z dziećmi - mówi Pan Łukasz. W Lublinie nie było wcześniej obiektu, w którym rodzice mogliby razem z dziećmi spędzić razem czas. Były standardowe sale zabaw, ale właściciele Manii nie chcieli powielać starego schematu i się na nich wzorować. Chcieli dodać szczyptę innowacji.

SKOK NA GŁĘBOKĄ WODĘ

Od samego początku uczyliśmy się tego biznesu. To było dla mnie coś nowego. Wcześniej działałem w branży nieruchomości, więc otworzenie parku trampolin było dużym wyzwaniem - wspomina Łukasz Stec. Oczywiście, zespół ludzi, z którymi zacząłem współpracować, miał do czynienia ze sportem i akrobatyką sportową, ale nikt nie pracował w takim miejscu. Jako pierwsi w Lublinie otworzyliśmy centrum sportu, w którym ludzie skaczą na trampolinach. Przecieraliśmy szlaki.” - dodaje. Większość planów i celów, zakładanych na początku, udało się zrealizować. Perspektywy dalszego rozwoju są lepsze, niż w momencie otwarcia.

JESTEŚMY NA WYDARZENIACH SPORTOWYCH I KULTURALNYCH

Mania Skakania uczestniczy w różnego rodzaju wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Współpracuje z lubelskimi firmami i instytucjami, takimi jak szkoły podstawowe czy przedszkola. Dzieci przychodzą do nas ze swoim nauczycielem od w-f i bardzo cieszą się, że czas spędzony u nas był inny, niż ten na sali gimnastycznej. Lekcje w-fu w szkole wyglądają bardzo często tak, że uczniom daje się piłkę i oni nią grają. Tak co tydzień. Dla wielu, takie ćwiczenia mogą się po prostu znudzić. Aktywność fizyczna oferowana w Manii Skakania jest, moim zdaniem, bardziej ciekawa. - zachęca Justyna Kubiś. Stałymi bywalcami Manii są nie tylko dzieci, ale również studenci, którzy mogą skorzystać ze specjalnej dla nich oferty.

ZGRANI PRACOWNICY FUNDAMENTEM FIRMY

Zespół, który prowadzi zajęcia na trampolinach, wciąż się rozwija i osiąga sukcesy w sporcie. Jednym z członków kadry jest Sebastian Kubiś, aktualny Mistrz Polski Street Workout. Sebastian prowadzi trening ogólnorozwojowy z dużą ilością elementów siłowych, gimnastycznych i akrobatycznych. Kadra ma duże znaczenie, jeśli chodzi o prowadzenie firmy. Wszyscy powinni się ze sobą dogadywać, dobrze współpracować. U nas tak jest. Właśnie dzięki pracownikom, grupy szkolne chętnie do nas przychodzą, bo wiedzą, że jest u nas bezpiecznie. Jest pozytywna atmosfera. - mówi Łukasz Stec.

DSC 4498

MAMO, NA URODZINY CHCĘ POSKAKAĆ NA TRAMPOLINACH

W Manii Skakania możesz zorganizować urodziny dla swoich pociech. W skład oferty wchodzą: zabawa na trampolinach i w mini parku linowym przez dwie godziny, wynajęcie pokoju urodzinowego na dwie i pół godziny, dwie pizze wliczone w cenę oraz jubilat, który wchodzi do parku za darmo oraz dostaje skarpetki antypoślizgowe. Zabawa na trampolinach, odbywa się pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Jubilat może zabrać, na to ważne wydarzenie w jego życiu, 10 osób. Dla najmłodszych, a więc dzieci do 6 roku życia, Mania Skakania również przygotowała swoją ofertę, w której skład wchodzą 3 pakiety: w pierwszym oferowany jest dwugodzinny pobyt na Sali Zabaw, pełnej kulek, domków tematycznych, zjeżdżalni, labiryntów, zabawek; drugi pakiet to dwie godziny zabawy w parku, z czego jedną godzinę dzieci bawią się na trampolinach i godzinę na Sali Zabaw oraz na okres trwania urodzin wynajmowany jest box na poczęstunek oraz tort. Konkretne ceny pakietów podane są na stronie internetowej maniaskakania.pl

PARK EWOLUUJE

Nieustannie zmieniamy atrakcję. Na początku były to tylko trampoliny, potem uruchomiliśmy mini – park linowy ze ścianami wspinaczkowymi. Tam dzieci uczą się wspinaczki i skaczą na gąbki do basenu. Po uruchomieniu mini parku linowego, otworzyliśmy Salę Zabaw dla najmłodszych, w której znajduje się labirynt, zjeżdżalnie, baseny z kulkami - wylicza Justyna Kubiś. Jest to ukłon w stronę całej rodziny – rodzice mogą aktywnie spędzić czas na trampolinach, 12 – latek na ścianie wspinaczkowej, a najmłodsza pociecha w Sali Zabaw pod okiem animatorki. Od niedawna, nasi Klienci mogą zjeść u nas pizzę i napić się orzeźwiającego napoju. Uznaliśmy, że gastronomia w takim miejscu jest niezbędna.

Mania Skakania to ponad 1000 m2 powierzchni do zabawy. Jest to najciekawsze, rodzinne centrum aktywności po tej stronie Wisły. Otwarte jest codziennie od godziny 9 do 21. Mieści się przy ulicy Krochmalnej 13.

PROMOCJE ANDRZEJKOWE NA CAŁY TYDZIEŃ

25.11 - 2 osoby w cenie jednej

26.11 - wszystkie bilety normalne w cenie biletu ulgowego

27.11 - 50 % rabatu na drugi tańszy bilet

28.11 - 2 godziny w cenie 1 - promocja obowiązuje do godziny 18.00

29.11 - bilety godzinne w cenie 15 zł

  • oferta nie łączy się z innymi promocjami, ani zniżkami na wejście
  • *promocja dotyczy biletów normalnych oraz ulgowych na godzinę skakania zakupionych na miejscu
  • 29694738 2145549788991752 2505803480038036983 n
  • ul. Krochmalna 13i
  • 20-401 Lublin
  • tel. 509 909 910
  • kontakt@maniaskakania.pl
  • https://maniaskakania.pl/